Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Uzunluğu ayarlanabilen teleskopik rampa zor işleri kolaylaştırıyor

Gün içerisinde sevkiyatın çok yoğun olarak gerçekleştiği firmaların zor işlerini kolaylaştıran uzunluğu istenilen ölçülerde ayarlanabilen teleskopik rampa son teknoloji ürünü sistemleriyle göz kamaştırıyor. Denizaltılarda olduğu gibi iç içe geçmiş parçaların elektrik ve hidrolik elemanlarla uzatılmasından dolayı bu isimle anıldığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra üzerinde çalışacak araç, insan gibi etkenlerin kolay hareket etmesini sağladığından dolayı zamandan tasarruf etmeyi sağlamaktadır. Kayma önleyici bariyerlere sahip olmasından dolayı teleskopik rampa diğerlerine göre değişik avantajlara da sahip olmaktadır. Kullanılan malzemelerin çeşitliliği açısından daha kompleks bir mekanizmaya sahip olmasından dolayı bakımı özellikle dikkat edilmesi gereken huşular arasında yer almaktadır. Bir sistemin doğru çalışmasını sağlamak meziyettir ancak onu istikrarlı bir şekilde kullanmak ayrıca önemli konuların başında gelir.

 

Teleskopik yükleme rampası sayesinde her aracı rahatlıkla yükleyip boşaltabilirsiniz

 

Bazı kamyon, tır gibi ağır vasıtalar depo çıkışlarına yeterli mesafede yanaşamayabilir ve bu durumda işlerde aksamalar meydana gelebilir. İşletmenizde her türlü aracı rahatlıkla yükleyip boşaltmak istiyorsanız teleskopik yükleme rampa bu konuda aradığınız özellikleri barındırmaktadır. Sevkiyat konusunda bilgi sahibi olan kişilerin tahmin edebileceği gibi zemin ile araç arasındaki mesafeyi ayarladığınız takdirde çalışma sisteminiz saat gibi işler. Bunun neticesinde ise hızlı şekilde bitirilen gönderilerin firmaya nakit olarak dönüşü aynı şekilde sağlanmış olur. İşletmeleri kara geçirecek her atılım sonunda hedefine ulaşması gerektiğinden dolayı teleskobik rampa adeta biçilmiş kaftandır.

Çalışanlar tarafından da düşünüldüğünde rahat hareket imkanı olan bir yerde işleri yürütmek çok daha iyidir hatta bu sayede mutlu insanların verimliliği artacaktır. Fabrikalarda çalışma sahalarının geniş olması durumunda yapılan her şey süratli bir şekilde gerçekleştiğinden dolayı sürekliliği devam eder. Teleskopik yükleme rampası rampa kullanım açısından da kolaydır çünkü kumanda paneli en ince detaylarına kadar uyarıları barındırmaktadır. Bu sayede yağ seviyesinden tutun üzerine binen yükün ağırlığının tehlikeli seviyede olup olmadığı gözlenebilir. Bütün veriler bir araya toplandığında ise istenmeyen aksaklıklar ve maliyetli tamirat süreçlerinin önüne geçilmiş olunur. Maliyetin yanı sıra kullanım dışı olması durumda sevkiyatlar gecikmeye başlar ve müşterilerinizin hoşuna gitmeyecek mevzular meydana gelecektir.

 

Yüksekliği ve uzunluğu değişebilen teleskopik rampa tercih sebebi olabilir

 

Yükleme ya da boşaltma yapılacak olan vasıtanın damperine doğru yüksekliği ve uzunluğu değişebilen teleskopik rampa firmanız açısından tercih sebebi olabilir. Araçların damperine ucuna eklenen ek parça sayesinde eğimi sıfırlamak mümkündür ve bu sayede kullanımı kolaylaşmaktadır. Çalışılırken ara geçişlerde meydana gelebilecek takılmalara bağlı malları devirme riski ortadan kalkacaktır. Üzerinde bulunan menteşeler sayesinde istenilen eğim verildiğinden dolayı teleskopik dilli rampa ihtiyacınızı karşılamaya yetecektir. Bunları söylerken unutulmamalıdır ki uygulanacak zemin müsait olmalıdır çünkü beton zemin içerisinde gömülmek zorundadır.

Pistonların ve elektronik aletlerin zemindeki hesaplanmış boşluğa oturtulması sayesinde yer kaplamasının önüne geçilmektedir. Gereksiz alan işgal etmeyen bu rampalar sayesinde sevkiyatın her safhasında güven ve hız ön planda tutulmaktadır. Farklı ayarlama seçenekleri sayesinde teleskopik rampalar kendileirni öne çıkarmaktadırlar. Güvenli ve tedbirli taşımanın yolunu açması ve otomatik sistemlere destek vermesi de cabasıdır. Hidrolik piston vasıtasıyla farklı basınç aralıklarında dahi rahatlıkla istenilen performansı sergilemeye devam ederler. Fazlasıyla ağırlık ve forklift gibi araçların baskılarına dayanabilirler ki planlama aşamalarında sizlere avantaj sağlar. Kale Doors ailesi de bunun altını çizdiği ürün gamı ile sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Bu geniş gam beraberinde ihtiyaçların karşılanması ve ilerleyen gereksinimlere cevap verilmesidir. Yıllar ilerledikçe sürekli araç değiştirmeye ihtiyaç duymadan tek bir üründen maksimum verin eldesi olur.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.