Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

garaj kapısıgaraj kapıları

Çok farklı kullanım gayeleri ve alanları olabilen garaj kapıları, garaja sahip ev ve iş yerleri için olmazsa olmazlar arasındadırlar. Alanın doğru kullanılması ve verimin en yüksek seviyeye çekilmesi için farklı türler arasından sizlerin ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak olan belirlenmesi gerekmektedir. Kale Doors mühendislik olarak ilerleyen süreçte sizlerin sorunlar ile karşılaşmamanız için en iyi hesaplamaları yapabilmek adına yoğun çaba sarf etmektedir. Sahip olduğunuz alanın büyüklüğü aynı zamanda sizler için en ideal olan garaj kapısı modeli için de belirleyici faktöre sahiptir.

Ayrıca garaj kapısı apartman veya iş merkezleri gibi yapıların otoparkları için özel olarak üretilmektedirler ve bu nedenle içeride park halinde olan araçların güvenli kalmalarını sağlaması gerekmektedir. Değişik renk ve desenlerde olabilmektedirler ki bu durum binanın estetik algısı ile ahenk yakalamasını sağlamaktadır. Müşteri taleplerine uygun olarak imal ettiğimiz garaj kapısı, çevre koşullarına dayanabilen ve çalışma seriliği olarak beklentileri karşılayabilecek mühendislik ile üretilmektedirler. Güvenlik beklentileri ile estetik anlayışı bir araya getirmiş oluşumuz sayesinde uzun yıllar konforlu bir kullanım imkanı yakalayabilirsiniz.

Radar, kumanda, buton, plaka okuma, kütle detektörü gibi farklı ekipmanları da bünyesinde bulundurduklarından kullanım maksadına göre özel olarak ek özellikler dahil edilebilmektedir. Doğru tercihlerin önemi yan ekipmanlar aşamasında da devreye girmektedir ve Kale Doors bu aşamada da uzman ekibi ile destek ve hizmet vermeye devam etmektedir. Bunlara ek olarak isteğe bağlı olarak şeffaf pencere, havalandırma ve servis kapısı gibi ek özelliklerde satın alınacak ürüne eklenebilmektedir.

Otomatik Garaj Kapısı

Giriş çıkış esnasında manuel işlem yapmadan açılıp kapanabilen sistemlerdir ve otomatik garaj kapısı kumandalı veya butonlu olmak üzere iki şekilde kontrol edilebilirler. Motor aksamından güç aldıklarından ve oynar parçaların fazla olmasından dolayı kaliteli malzemelerden imal edilmeleri bir kat daha önemli hale gelmektedir. İçeri giriş ve çıkışlarda araçtan inmeden kumanda vasıtasıyla rahatlıkla idare edilebilmektedirler. Konfor alanı yarattıkları için sıklıkla tercih edilmektedirler ve Kale Doors olarak en doğru ve ekonomik fiyatları sizlere sunmak için sonsuz çaba sarf etmekteyiz.

Konfor sağlamının yanı sıra otomatik garaj kapıları aynı zamanda daha güvenli sistemlerdir çünkü eski model kilit sistemlerine sahip olmadıklarından dış etkiler ile açmak çok daha zordur. Günlük yaşamda kilidi kitleme unutkanlığı gibi bir problemi de ortadan kaldırdıkları için hırsızlık olaylarına karşı emniyeti bir seviye daha da yukarı çıkarmaktadırlar. Motor karşı yönde bir etki ile karşılaştığında hareketin tersi yönde kuvvet uygulamaya başlayarak emniyet açısından da güven inşa etmektedir (opsiyonel). Bu durum ise çeşitli yaralanma ve kazaların önüne geçmek için kullanılabilecek özellikler arasında yer alır. Farklı renk ve tasarımlar ile binanın dış görüntüsüne de adapte olma özellikleri de aynı zamanda tercih sebepleri arasında yer almaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapı Sistemleri

Garaj önü ve içindeki alanın en verimli kullanılmasını sağlayacak olan seksiyonel garaj kapısı, açıldığı sırada dikey olarak hareket etmektedir ve tavan kısmında toplanarak yükseklik açısından maksimum verimin alınmasını sağlamaktadırlar. Her açıldıklarında hacimsel açıdan bir ekstra çıkıntı problemi yaratmadıklarından araç giriş çıkışlarında son derece konforlu manevra alanı bırakmaktadırlar. Dış ortamdan gelebilecek olan pislik ve tozun içeri girmesini engelleyen conta sistemi ise neme, suya, yağmura ve çetin hava koşullarına dayanıklı polimer malzemelerden imal edilmektedirler. Bu sayede kış aylarında dahi rahatlıkla açılıp kapanabilen seksiyonel garaj kapıları, diğer taraftan ise izolasyon kaybına uğramazlar. Kale Doors garaj kapıları Avrupa standartlarında imal edilmektedirler ve emniyet açısından da güven vermektedirler.

Kale Doors Garaj Kapısı Fiyatları

Farklı etkenlerin özelliklerin devreye girmesine ek olarak ebatlar olarak ta belli bir standardı olmadığından garaj kapısı fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin otomatik garaj kapısı fiyatı sahip olduğu motor ve kumanda özellikleri nedeniyle manuel olanlara kıyasla ücretleri biraz daha yüksek olmaktadır. Sizlere en uygun özellikleri barındıran ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan ekipman tavsiyesi ve fiyat teklifi almanız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kale Doors ailesi olarak sürekli olarak en iyi kaliteyi olabilecek optimumum ücret ile müşterilerimize sunarak, memnuniyetin her daim kalıcı kalmasını amaç edinmekteyiz.

Kale Doors Bakım, Onarım, Tamir ve Teknik Servis

Uzun yıllardır İstanbul, Marmara ve Trakya bölgesi başta olmak üzere sektörün öncü firmalarından biri olarak hizmet veren Kale Doors, garaj kapısı teknik servis, bakım, onarım ve tamir işlerinde de müşterilerine destek vermektedir. Hizmet vermeyi satış sonrasında da sorunsuz biçimde idare edebilmemiz müşteri memnuniyetinin anahtar noktalarındadır. Farklı soru ve önerileriniz olması durumunda Tekirdağ / Çorlu ilçesinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz telefon ile bizlere ulaşabilir yada mail ile de aynı destek taleplerinizi bildirmeniz mümkün olmaktadır.