Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Kepenk firmaları arasında önce Kale Doors

Farklı firmaları incelediğinizde karşınıza çıkacak olan en temel ve öncü firmalar arasında yer alan Kale Doors sayesinde sizlerde kaliteli kepenk sistemleri alabilirsiniz. Korunaklı yapıların sizlerde en önemli olan tedbir amaçlı adımlardan biri olduğunu düşünmenizde fayda olacaktır. Çelik ve alüminyum gibi iki farklı yapı malzemesi olan bu ekipmanların işletmelerde ciddi hırsızlık tedbirleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Otomatik yada manuel gibi iki seçenekleri bulunmaktadır ve her ikisini de farklı kullanım amaçları için tercih edebilirsiniz. Dışarının çetin koşullarından korunmayı da sağlayan bu kapılar ile artık çok daha güvenli ve korunaklı yerler inşa edebilirsiniz.

 

Otomatik kepenk ile korunaklı depolar

 

Depo gibi yerler genellikle şehir dışındadır ve güvenlik açısından sizlere en ideal olan otomatik kepenk olabilir. Bunun bilincinde olarak satın aldığınız bir yapı direk olarak farklı etmenlere karşı ekstra özellikler kazanan bir yere sahip olmanızın önünü açar. Herhangi bir aksilik durumunda sizlerin oraya gitmeniz süre alacaktır ve bunun yerine direk olarak hırsızları oradan uzak tutmak epey olumludur. Depolar artık otomatik kepenk ile çok daha korunaklı hale gelecektir ve sizlerde evlerinize gönül rahatlığı ile gedeceksiniz.

 

Manuel sistemler ve gayeleri

 

Daha hesaplı olan manuel sistemler sayesinde sizlerde istediğiniz güvenlik ve koruma önlemini almış olursunuz. Kepenk fiyatları kısmı noktalarda sizlere pahalı geliyor ve işinizi her anlamda kendiniz idare edecekseniz size ideal seçenek olabilir. Ekonomik çözümler ile her zaman sizlerde dilediğiniz hedefe ulaşma imkanına Kale Doors ile varabilirsiniz. Farklı amaçlar ve gayeler olmasına rağmen her zaman bizler sizlere çözüm sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.

 

Güvenlik ve estetik çizgiyi bir arada buluşturmak

 

Tesislerin ana önceliklerinden birisi güvenlik olmasının yanı sıra estetik çizgi de buna destek vermektedir. Müşterilerinizin sizleri ziyaretleri sırasında her daim göze hoş gelen bir yapı ile karşılaşmaları önemlidir. Daha doğru bir intiba vermek ve işlevsel nitelikleri doğrudan işinize yansıtmak için elinizden gelen çabayı sarf etmelisiniz. Bunun diğer katkısı ise aynı emek ile daha fazla kar elde etmek olabilir ki aynı zamanda müşterilerinizle çok daha samimi diyaloglar içine girebilirsiniz. Kaliteli neticeler almanızda sizlere sonsuz desteklerini sunan kaledoors.com sitesi farklı bilgi görüş ve öneriler için kapılarını her daim sizlere azcık tutmaktadır.

En modern panjur seçenekleri ve fiyatları

Günümüz dünyasında modern panjur seçenekleri çok önemli olmaktadır çünkü beraberinde çeşitli kolaylıklar getirmektedirler. Farklı özelliklere sahip olabilen bu endüstriyel kapılar sayesinde sizlerde beklenti ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Otomatik kapı gibi motor gerektiren yapılarda ise her zaman otomasyon önemli hale gelmektedir ve fiyatları da bu doğrultuda değişmektedir. Farklı tasarımlar ve işlevsel nitelikler sayesinde sizlerde başından sonuna kadar estetik ve opsiyonel bir kullanım alanı yakalayabilirsiniz.

Modern panjur fiyatları da ebatlar ve benzeri durumlar neticesinde değişmektedir ama bu size kolaylık olarak yansır. İşlerin hız kazanması ve giderek daha kolay olması sayesinde rakiplerinizin önüne geçme gibi bir avantajı da yakalama şansınız olabilmektedir. Bütünüyle tamamlanmış bir ofis yada depo ayarlaması için otomatik kapı gibi durumlar önemlidir hatta güvenliği ön plana çıkarak yapılar daha da önem kazanmaktadır. Sizler iş yerinizde bulunmadığınız anlarda malları koruyabilecek olan motorlu yapılarda buna destek vermektedirler. diğer taraftan güvenlik önlemleri caydırıcı olduklarından, art niyetli kimseleri de uzak tutabilirler.

 

Güvenli panjur fiyatlarına etki eden etmenler

 

Sistemlerin güvenli olması ve yükleme sistemleri ile bir arada sizlerin işlerini kolaylaştırması adına bizler elimizden geldiğince güvenli panjur fiyatları için çalışmalarımızı da sürdürmekteyiz. Devamlı güvenli ve kullanımı kolay olan panjur modelleri ile birlikte sizlerde artık dilediğiniz an bunlardan istifade edebilirsiniz. Yüksek standartlarda olan üretimlerimiz sayesinde sizlerde rahatlıkla kapılar için montaj aşamasına geçebilirsiniz. Satın aldığınız her ürünün bütün montaj ve yerine yerleştirme işlerini de bizler yürütmekteyiz. Güvenli sistemlerin sizlerin huzurlu uymanızda epey katkısı olacaktır ve hırsızlık gibi durumlar için önlem almış olacaksınız. Kaliteli kapılar güvenlik tedbirlerini arttırırlar çünkü unutma gibi ile ortaya çıkan etkenler en aza iner.

 

Otomatik kapı ile her daim güvenlik ön planda

 

Otomatik kapı işletmenizi terk ettiğiniz anda kendiliğinden kapanan ekipmanlar arasındadır. Sizlerin devamlı kontrol etmenize gerek kalmadan işlerini yerine getirirler. Sahip oldukları sensör düzenekleri sayesinde sadece kumanda ile tek tuşa basmanız yeterli olacaktır. Otomatik panjur fiyatları da sahip oldukları otomatik ekipmanların çeşidine göre değişkenlik gösterebilirler. En doğru seçeneğin belirlenmesi ve tespit dilmesi adına bizlerden rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Gereksinimlerin her noktada sonuna kadar giderilmesi adına ise bizler gerekli olan bütün etüt çalışmalarını yapar ve sizlere güvenli otomatik kapılar sunarız. Yılların getirdiği bilgi birikimi neticesinde sizlere en doğru ve yerinde hizmeti sunmaktan da kıvanç duyuyoruz.

Otomatik fotoselli kapı sayesinde dünyaya açılan pencereler

Gelişen teknoloji ve verimli çalışma ortamları yaratma çabası ile otomatik fotoselli kapı firmaları da giderek hız kazanmaktadır. İşyerlerinin dünyaya açılan pençeleri konumunda olan endüstriyel kapılar sayesinde müşterilerde olan ilk intiba da gelişmektedir. Olumlu bir hava yaratmak ve gelişen diyaloglar yakalamak için estetik algı ile dolu bir ofis kıymetli bir hale gelmektedir. Aynı işi yaparak ve daha fazla kazanç sağlamak adına olması gereken önemli adımlar arasındadır.

Doğru strateji ve yerinde tespitler ile karlılık artar ve bu durum çok daha verimli çalışma ortamı yaratır. Otomatik fotoselli kapı gelen müşterileri ilk karşılayan noktalar arasında olduğundan bu bağlamda kıymetli öğeler arasındadır. Cam veya farklı modelleri ile endüstriyel sistemler olmalarına karşın şık duruşları da hoş çizgi ortaya koyar. Gülümseyen ve müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkartan bu yapılar ile sizlerde kendi ofis ortamlarınızı ferah bir hale dönüştürebilirsiniz.

 

Estetik algıyı maksimum yapan otomatik fotoselli kapı modelleri

 

Estetik görünüş ofisler için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır ve bunların odak noktaları arasında bulunan sistem ise otomatik fotoselli kapı olmaktadır. Her durumda büyük bir alanı kaplayan bu yapılar görünüş olarak zarif durmalıdırlar. Aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağladıklarından epey elverişli sistemler arasındadır. Otomatik fotoselli kapı fiyatları da bu kapsamda çeşitlilik gösterebilirler çünkü ebat ve malzeme kalitesi yanı sıra eklenecek yeni nitelikler fiyatlara yansıyabilir. Doğru tercih yapmak bu manada önem arz eder ve paranızın istediğiniz yere ulaşmasını sağlar. Fiyatları etkileyen çeşitli etmenleri aşağıda olduğu gibi sıralamak mümkündür.

  1. Uzunluk, yükseklik gibi ebatlar kullanılan malzeme miktarını doğrudan değiştirdiği için ücretlerde de oynama yapacaktır.
  2. Kur farkı ile değişen fiyatlar olabilir çünkü pek çok sensör yada motor gibi aksamlar ithal olmaktadır.
  3. Ek özellikler ile fotoselli kapı fiyatı da artar ama bunun yanı sıra sizlere de verimli çalışma alanı sağlarlar.
  4. Teknik servis ve bakım garantisi veren firmaların bu işi sağlıklı devam ettirmeleri için bunu verdikleri tekliflerine yansıtmaları gerekir.

En doğru seçenek için kaledoors.com sitesini ziyaret eder yada Çorlu ofisimiz içinde bizlerden yüz yüze bilgi edinebilirsiniz.

Garaj kapısı yaptırmak isteyenlere tavsiyeler

Otomobil sahipleri bilirler ki araçlarını güvenli bir şekilde muhafaza etmek için sağlam garaj kapısı gerekmektedir. Bu yapıları evinin garajına yaptırmak isteyenlere tavsiyeler içeren bir yazı hazırladık. Arabaların icadı kadar eski olan kapıların en belirgin özellikleri hırsızlık gibi durumların önüne geçilmesi olmuştur. Kendini bilmez insanların arabaları çizmesinin önüne geçer çünkü araçlar için güvenli alanlar ortaya çıkar. Diğer taraftan ise nahoş durumların önüne geçerek, cam gibi hassas noktaları da korumaktadır.

Düşündüğünüzde belki de bütün birikiminizi harcayarak ya da borca girerek satın alınan bu değerli araçların korunması için de masraftan kaçmamak gerekir. İşte bu sebeplerden ötürü her daim arabanızı dış etmenlerden koruyacak yapıları seçerken de işini çok iyi bilen firmalara müracaat etmelisiniz. Birler Kale Doors olarak garaj kapısı konusunda bütün bilgi birikimiz ile sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz. İsterseniz şimdi size kısaca çok fazla sizi teknik detaylarla boğmadan önerilerimiz ile baş başa bırakalım.

 

Uzun ömürlü otomatik garaj kapısı modelleri

 

Bir ürün veya hizmeti alırken sizin de bildiğiniz üzere uzun süre sorunsuz kullanılabilecek olması otomatik garaj kapısı modelleri için büyük önem arz etmektedir. Bizler üretime başlamadan önce mutlaka kapının uygulanması gereken yerin en sıkı şekilde etüt edilmesi gerektiğini söylüyoruz. Bunun birçok nedeni vardır. Mesela hangi garajın nasıl bir muhitte olduğu, bölgenin hava şartları gibi etmenler çok ayrıntılı şekilde ön planda olmalıdır. Eğer çevrede çok fazla otomobil hırsızlığı ya da mala zarar verme olayları olmaktaysa bunun için ekstra önlemler almak gerekir. Aşırı sıcak ve soğuk gibi hava koşulları yanı sıra bölgede ortaya çıkan kum fırtınaları bile zararlı etkenler arasındadır.

Bilindiği üzere otomatik garaj kapıları tamamen sorunlara çözümler içermelidir ki uzun zamanalar sıfır sıkıntı ile kullanılmaya devam edebilsin. Uzman ekimizle şimdiye kadar olan çalışmalarımızda bu kapıyı imal ederken pvc yanı sıra alüminyum alaşımlı gövde tercih edilmesine özen göstermekteyiz. Sıradan demir aksamlar zaman içerisinde oksitlenmeye maruz kaldıkları için kullanım ömürleri azalmaktadır. Bizim ürettiğimiz garaj kapısı modelleri yıllarca aynı randıman ile çalışmalıdır. Bir diğer husus ise güvenliktir. Bu yapılara koyulan sensörler sayesinde istenmeyen kazaları önlemekteyiz. Maliyetin biraz artması sizin sağlığınızdan önemli olmayacaktır.

Yükleme körükleri ile güvenli nakliyat

Taşıma esnasında yükleme körükleri dış ortam ile tır gibi nakliyat araçları arasında güvenli bir alan oluşturmaktadırlar. Bu denli özen gerektiren kimi taşıma işlemlerinde malların zarar görmemesi için çok önem arz etmektedir. Koruma işlemi ne denli iyi düzeyde olursa o denli zarar düşer ve maddi kayıplar azalır. Temelinde kimi kazaların işçi güvenliği açısından çeşitli tehlikeler içermektedirler ve bu işlerin aksamasına neden olabilir. Düzenli olarak belirli çalıma temposu yakalamak adına ise bu gibi adımlar sizlere fazlasıyla avantajlar sağlayacaktır.

Farklı olumlu etkiler bir araya geldiğinde yükleme rampası gibi sistemlerde fazlasıyla efektif çalışırlar. Problemlerin aza indirilmesi ve aynı sürede daha verimli iş çıkarmak için yükleme körükleri epey değerlidir. Doğrudan palet ve forklift gibi nesneleri korumasının yanı sıra farklı avantajlar da ortaya çıkmaktadır. Bunların en başında güvenli taşıma ile birlikte işçilerin sağlıklarının da güvence altına alınmasıdır.

 

İşçi sağlığını koruyan yükleme körükleri

 

Özellikle soğuk havalar gibi durumlarda işçiler buna maruz kalır ve sağlık açısından olumsuz etkilenirler. Yükleme körükleri soğuk havayı engeller ve bununla birlikte rüzgar gibi istenmeyen tesirleri de ortadan kaldırırlar. Kale Doors gibi güvenilir firmalar tarafından imal edilen yükleme körüğü sayesinde sizlerde her türlü hava koşulunu dışarda bırakmış olursunuz. Buna ek olarak toz ve kirlilik gibi etkenlerde uzaklaşmış olur çünkü işçi sağlığını koruyan etmenler arasındadır. Kar ve yağmur dışarda kalır çünkü bu iki etken sizleri olumsuz etkiler ve işi aksatabilirler.

İşçi sağlığının önemli olması ve taşıma işinin güven içinde ilerlemesi ile sağlıklı süreç ortaya çıkar. Yönetim kademesinin de işini kolaylaştıracak olan bu sistemler sayesinde sizlerde farklı konsantrasyon bozan olguları uzaklaştırırsınız. Bütünüyle istenilen tempoda sürecin devam etmesi ile birlikte iş bitim süresi verilen vaatler ile örtüşür. Verilen sözlerin yerine gelmesi sayesinde ise müşteri memnuniyetiniz ve güven veren görüntünüz artar. Profesyonel çalışma ortamları içerisinde daha doğru neticeler ortaya çıkar ve hata payı en az şekilde ilerler. Organizasyon oluşumunda da yükleme körükleri bunu destekler çünkü sanki sizler iç ortamda çalışıyor gibi hissedersiniz. Yağmur ve kar gibi zorlu yada çetin şartlar artık sizlere uğramamış olur.

Tam otomatik kapı ile güven tazeleyin

Müesseselerin aradıkları ve beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan tam otomatik kapı sistemleri doğrudan etki ederler. Müşterilerin daha ilk adım attıkları anda büyüleyici bir atmosferin kapısını araladıkları hissi uyandırırlar. İlk izlenim çok önemli olduğu bilimsel olarak kanıtlıdır ve güven tazeleyen bir yapı ile merhaba demek bunu pekiştirir. Pekişen ikili ilişki ortamında ise iş yapmak ve çabalarınızın karşılığını almak çok önemlidir. Boşuna kürek çekmeden emeklerinizin yerine gelmesi ile birlikte artık kurulan ortaklıklarda müşterilerinizin de beklentilerini karşılarsınız.

Farklı malzeme kaliteleri bulunmaktadır ve bunlar arasında tam otomatik kapı için ideal olanları bulunur. Beklenti ve hedeflerinizi bildirdiğiniz andan itibaren ise buna uygun adımlar kendiliğinden gelir. Başarının anahtarını elinizi aldığınız güven içinde işletmelerin uzun süreler daha fazla kazandıkları gerçeği de vardır. Profesyonel yapının daha ilk adımda karşı tarafa belirli yansımaları oluşmaktadır ki bu size nakit olarak döner. Avrupa standartlarında olan üretimlerimiz sayesinde sizler de konfor ile iş akışı arasında bağlantı kurarsınız.

 

Kalite güvencesi ile Kale tam otomatik kapı sistemleri

 

Kale Doors ailesi olarak kalite güvencesi vermediğimiz hiçbir ürünün satışını yapmıyoruz. Bunun altında yatan ana etken ise müşterilerin memnuniyetinin en hat safhada olması hedefidir. Durumu bu kadar ciddi aldığımız noktalarda ise tam otomatik kapı sistemleri için de aynı özveri devam etmektedir. Ürünlerimizi sitemizden inceleyebileceğiniz gibi diğer taraftan da kaledoors.com ile irtibata geçerek bilgi edinebilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her şehrine temin ettiğimiz tam otomatik kapılar ile sizlerde tanışabilirsiniz. Aynı zamanda ihracatçı olduğumuz için Avrupa başta olmak üzere çeşitli ülkelere tedarik gerçekleştirmekteyiz.

Yüksek standartları aynı zamanda ekonomik fiyat sağlamak zor iştir ve bizler bununda altından kalkıyoruz. Kale Doors tam otomatik kapı fiyatları için teklif alabilir ve bunun ne denli gerçekçi bir hedef olduğunu keşfedebilirsiniz. Farklı yönlerden müşteri memnuniyeti için çabaladımız bu günlerde, sizlerle birlikte zorlukların yeniyoruz. Müşterilerimizin bizlere verdiği destekle gücümüze güç katarken, sizleri Kale Doors ailesiyle tanışmaya Çorlu ofisimize bekliyoruz. Doğru tercihlerin adresi firmamızla birlikte sizlerle iş yapmak bizlere memnuniyet verecektir çünkü asıl değer budur.

Motorlu panjur ne gibi artılar sağlar?

Motorlu panjur sahip olduğu teknik özellikler sayesinde sayısız avantajı da beraberinde getirmektedir. Güvenlik ve estetik duruşu bir arada sunması sayesinde artık bütünüyle farklı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanışlı olmaları ile otomatik kapı olarak sıklıkla ofislerin dışını kapatmaktadırlar. Motorlu panjur hız ayarı sayesinde istediğiniz performansı elde edersiniz ki bu vaktin nakite çevrilmesi için önemlidir.

Sağlam malzeme yapısı sayesinde uzun ömürlü ve kir yada yağmur gibi koşullara da dayanıklıdırlar. Neme karşı olan direnci sayesinde dış cephe önlerinde paslanma yada benzeri istenmeyen durumları ortadan kaldırır. Kolaylıkla temizleyebileceğiniz bir kapı sistemi olduğundan aynı zamanda bakımı sırasında da sizleri yormazlar. Kilit mekanizmaları isteğe bağlı otomatik yada manuel olmaktadır ki bu çeşitlilik te farklı avantajlar sunar. Kendisini kilitlemesi ile unutkanlık benzeri durumlar ortadan kalkar ve hırsızlara karşı güvence artıları sunar.

 

Güvenilir firmalar motorlu panjur almada neden önemlidir

 

Satın alacağınız sistemlerin yıllarca hizmet etmesi sizlerin istediği husustur ve motorlu panjur da buna dahildir. Güvenilir firmalar  sağladıkları garanti süresi yanında sonrasında ki bakım, onarım ve teknik servis ile bunu sağlamaktadırlar. Doğru şekilde yola çıkmanın sonraki adımların da doğru atılması anlamına geldiği unutulmalıdır. Ayrıca farklı araştırmalar da sizlerin satın almadan önce sağlıklı bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Avrupa standartları üretimi olan firmaların güvenilir olduklarını söylemek yanlış olmayacaktır. Bu tarz imalatçılar ile ortak çalışmalarınız sizlerin kaliteli ürünlere sahip olmanızı sağlaması içten bile değildir.

Bütün bunlara ek olarak güvenilir firmalar aynı zamanda her daim sizlere destek veremeye hazırdırlar. Bunun önemini sektör içerisinde birçok firma ile çalışan kimseler rahatlıkla anlayacaktır. Motorlu panjur modelleri gibi farklı çalışma prensiplerini içinde barındıranların ise çok daha fazla bu gereksinimleri bulunmaktadır. Performansı tam istediğiniz gibi çalışan ve nadiren veyahut uzun süredir arıza vermeyen motor yapıları verimlidir. Beklentilerinizi karşılayacak düzeyde işlevsel endüstriyel kapılar ile artık sizlerde güven içinde çalışabilirisniz. Sadece göstermelik değil direk olarak servis desteği verecek güvenilir firmalar sayesinde aradığınızda sorununuzu çözecek teknik ekibe ulaşırsınız. Böylelikle çalışmayan otomatik kapı yada benzeri satın aldığınız ürün pek bulunmaz ve işlerinizi zamanında teslim edersiniz.

Seksiyonel kapı teknik servis avantajı ne kazandırır?

Satın alınan ürünlerin teknik servisi ile birlikte gelmesi ciddi avantajlar sağlar ve bu durum seksiyonel kapı içinde geçerlidir. Güvenilir firmaların garanti süresini sağlamasının yanı sıra aynı zamanda bunun kapsamı da önemlidir. Montaj aşamasından sonra kullanıma hazır olan otomatik sistemler belirli aralıklarla bakım veya onarım gibi gereksinimler içermektedirler. Bu bağlamda sizlerde paranızın çöpe gitmemesi için teknik servisi doğru biçimde yapan firmaları tercih etmelisiniz. Atılan sağlam adımların avantajlarından birisi ise uzun yıllar seksiyonel kapı kullanama olarak size geri dönecektir.

Hali hazırda yıllardır sektörün öncü firmaları sizlere çeşitli avantajlar sunmaya devam edecektir. Kazanmanın zor olduğu bu çetin sektör şartlarında sizlerin de en doğru tercihi yapmış olmanız fayda sağlayacaktır. Teknik servis bilgisi ve ekibi olan firmalar sizlere bu hizmetleri verecektir. Kale Doors ailesi ürünlerine güvenmenin yanı sıra kaliteli teknik servis hizmetleri ile de dikkat çekmektedir. Her zaman müşterilerinin yanında ve onların problemlerini çözme odaklı çalışma politikası devam etmektedir.

 

Teknik servis ile seksiyonel kapı fiyatları arası ilişki

 

Sürekli teknik servis desteği almak muhtemelen seksiyonel kapı fiyatları içinde bir artışa sebep olacaktır. Fakat bu rakamların yukarı çekilmesi sizleri rahatsız etmemelidir çünkü sonrasında yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçmiş olursunuz. Doğru tercihin ilk bakışta bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün olmasına rağmen sonrasını da planlamak gerekmektedir.

Teknik servisi, bakımı veya onarımı halledecek olan firmaların bu kapasitelerini seksiyonel kapı fiyatları içine dahil etmeleri de olasıdır. Müşteri odaklı çalışmalarında bu tarz firmalar kendi ürünlerine güvenirler ve kaliteli malzeme kullanırlar. Kaliteden uzak kalmadan olabilecek en makul fiyat politikası ile müşterilerine hizmet verme güdüsündedirler. Bunu benimsemiş olan kaledorrs.com sitesi de bütün uzman kadrosu ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için kolları sıvamıştır. Tecrübesi yüksek mühendis ekibimize ek olarak Avrupa standartlarında üretimleri ile memnuniyet odaklı süreklilik arz eden işler ortaya koyuyor.

Yenilenen ürün gamı ile seksiyonel kapı modelleri içinde modern çizgiyi yakalamaktayız. Modern yapının en büyük getirisi ile estetik algının yukarda tutulmasıdır. Tam dilediğiniz görüntüye sahip olan ofis kapıları ile sizlerde müşterilerinize çok iyi bir ilk intiba bırakabilirsiniz. İlk algının sonrasında ki iş akışını da etkileyeceğinin farkında olmak gerekmektedir. Hedefe yönelik ilk adımların sizlere hesapta dahi olmayan farklı avantajlar sunacağını bilmeniz sizlere destek sağlayacaktır. Her adımda avantajlar sağlamak önemlidir çünkü süreç içerisinde büyük farklılık ortaya çıkar.

Kepenk ve işyerlerinde önemi hakkında bilgiler

Birçok işletme bilir ki kepenk aslında işyerlerinde önemi ile ilk sırada yer almaktadır. İnsanlar dükkanlarının zarar görmesini engelleyen kepenkler sayesinde kolayca açılıp kapanması ile de diğer rakiplerine göre açık ara önde olmaktadır. Sarmal yapılar olarak dikkatleri üzerlerine toplayan bu yapıların en önemli özellikleri hızlarıdır. Tavandaki motor sistemleri ile hız artar yada azalır ve ayar için olanak sağlar.

Bilindiği üzere her bir kapı vazifesi gören oluşumlarda içeriye giriş ve çıkışların çabuk yapılmasını sağlamaları onlara artı bir değer katmaktadır. Ayrıca dış etkilerden koruyucu olmaları da onların apayrı bir özelliği olmaktadır. Bunların en önemlisi de hırsızlık eylemlerine karşı dayanıklı olmalarından gelmektedir. Kepenklerin iç içe geçme özellikleri olduğundan doları dışarıdan gelecek herhangi bir fiziksel müdahaleyi engelleme özellikleri tercih sebebi haline gelmelerini sağlamıştır. Yazımızda sıralamış olduğumuz faydalarının yanı sıra endüstriyel kepenk çeşitlerini de Kale Doors olarak üretmekte ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Dayanıklı kepenk üretiyoruz

İşyerinize dayanıklı kepenk yaptırmak istiyorsanız ilk olarak ne amaçla kullanılacağına karar vermeniz gerekmektedir ve biz sorunlarınıza çözüm olacak kepenk üretiyoruz.  Kepenkler alüminyum ve çelik ham maddeler kullanılarak üretilebilmektedir ve fiyatları farklılık göstermektedir. Bunların yanı sıra otomatik ve manuel olarak farklı açma kapama seçenekleri mevcuttur. Sonuç olarak çok fazla güç sarf etmeden açılmasını istiyorsanız otomatik motorlu otomatik kapı seçenekleri gözden geçirilmelidir. Güçlü elektrik motorları ve kolay kullanımlı kumandası ile otomatik kepenk sistemleri sizin için en uygunu çözümler arasındadır.

İstediğiniz takdirde ekleyebileceğiniz yedek güç sistemi sayesinde olası elektrik kesintilerinde de kolayca açıp kapama işlemi yapabilirsiniz. Aslına bakıldığında fazla maliyet istemezseniz bu tür kesintilerde kepengi açmak ya da kapamak için manuel düzenek bulunmaktadır. Sonuçta uzun süreli bir aksaklıkta otomatik kapı her zaman kapatılabilmelidir. Açık kaldığı takdirde işyeriniz dış etkenlere maruz kalabilir ve zararınız büyük olabilir. Dayanıklılık konusunda da hafif ve dayanıklı alüminyum otomatik kepenk sistemleri bir çözüm olabilir. Bu tür sistemlerin açılma kapanma hızı da gayet iyidir ve tavsiyelerimiz arasındadır. Çelik kepenk sistemleri ise çok daha dayanıklı olduğu için olası çarpmaların olabileceği alanlarda kullanılmasını önerdiğimiz kepenkler arasındadır.

Garaj kapısı almadan önce dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Garaj kapısı evler yada iş yerleri için önemlidir zira araçların dış etkilerden zarar görmesini engellemektedirler. Ek olarak evlerin yada ofislerin dış estetik algısını bozmayacak otomatik kapı modelleri de giderek önemlidir. Doğru analiz ve tespitler neticesinde sizlerde beklentilerinizi karşılayacak yapılara kavuşabilirsiniz. Satın alma işlemi öncesinde belli başlı teknik konulara değineceğimiz yazımız sayesinde paranızı en sağlıklı şekilde değerlendirmiş olabilirsiniz. Aşağıda garaj kapısı modelleri ile alakalı olarak belirli bilgiler bulunmaktadır.

  1. Ölçümlerin doğru şekilde yapılması gerekmektedir ki bu sayede montaj sırasında otomatik kapı ile yer arasında uyumsuzluk olmasın.
  2. Estetik görünüşün bozulmaması için öncesinde talep ettiğiniz rengi belirleyin çünkü daha sonrasında bunu yapmak zor olacaktır.
  3. Manuel yada otomatik sistem isteyip istemediğinizi belirleyin bu sayede kumanda yada farklı elektronik cihazlar sizlere erişmiş olur.
  4. Ek özellik talepleriniz var ise satın alma öncesinde mutlaka firma ile bunlar üzerine konuşun.

Garaj kapısı fiyatları değişkenlik gösterir mi?

 

Garaj kapısı fiyatları firmadan firmaya değişkenlik gösterebileceği gibi diğer taraftan özelliklerine göre de değişmektedir. Örneğin ana malzemelerin genellikle döviz endekslidir ve kur farkından değişme olabilir. Diğer taraftan ise otomatik sistemleri satın almak istiyorsanız bu etkende fiyata tesir edecektir. Ek özellik talepleri de nitelikleri doğrultusunda fiyatları arttırabilir ama bu fark işlevsellik olarak size dönecektir. Pek tabi ki ebatlar kullanılan malzeme miktarını arttırdığı için artışa neden olacaktır. Teknik servisi, bakımı ve onarımı gibi kalite güvencesi veren firmaların bunları fiyatlarına yansıtmaları gibi durumlar ortaya çıkacaktır.

 

Teknik servisi, bakımı ve garanti güvencesi veren firmaları tercih edin

 

Satın almadan öncede değerlendirilmesi gereken bir diğer önemli unsur ise sonrasında alacağınız teknik servisi ve bakımı gibi durumlardır. Garaj kapısı gibi sıklıkla aç kapa hareketi yapan otomatik kapılar, yeri geldiğinde teknik servis yada bakım ihtiyacı duyabilirler. Talep ettiğiniz an güvenilir bir firmadan destek alıyor oluşunuz sizlerin satın aldığınız sistemi uzun süreler kullanmanızın yolunu açacaktır. Garanti kapsamını karşılayan firmalarda aynı güvenceyi sağlarlar ve bu durum paranızın çöpe gitmesini engeller.

Kimi durumlarda teknik servis yada bakım talep ettiğinizde karşıdaki üreticiden cevap alamayabilirsiniz. Olumsuz bir hava çalışma ortamı ve garaj kapısı modelleri açısından negatif etkiler kendini gösterebilir. Fiyatları biraz daha yüksek olmasına karşın bu servisleri sizlere sunan firmaları tercih etmekte fayda olacaktır. Sadece giden bir para olarak görmek yerine bunu çalışan ve sürekliliğini sağlamış bir işletme gereksinimi olarak görmelisiniz. Doğru çizilen bir iş planı ve buna uygun atılan adımlar ile hem sizler işlerinizi kolaylaştırır ham de yıllarca kar etmeye devam edersiniz.