Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

kumandalı garaj kapısı

Hızlı ve güvenilir garaj kapısı kolaylık sağlıyor

garaj kapısıHayatın her alanında kullanılmakta olan garaj kapısı aslında bizler için hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra kolaylık sağlamasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. İç içe geçen panellerin kullanılmaya başlamasından itibaren dışarıya doğru açılarak yer kaplayan kapıların tarihe karıştığı bilinmektedir. Teknolojinin bu kadar gelişmediği zamanlarda ağır olan ve bu nedenle yavaş açılıp kapandığından dolayı zaman kaybına yol açılıyordu.

Günümüzde ise hafif ve dayanıklı kompozit kullanıldığından ötürü garaj kapıları için hızlanma epey bir yol kat etmiş durumda ayrıca kullanılan elektrik motorlarının da bunda payı azımsanamayacak derecede fazladır. Elektronik sistemlerin de bunda etkisinden bahsetmek gerekirse tepki süresindeki azalmanın ne kadar fayda sağladığını görmezden gelemeyiz. İşyerlerinde kullanılan garaj kapısı ise bunların daha kompleks olarak inşa edilmesini gerektirmiştir çünkü işletmelerin farklı amaçlarda kullanımları mevcuttur. Korumayı en üst seviyeye taşıyan bu yapıların üretilmesi ve montajı tamamen firmamız tarafında en kaliteli şekilde yapılmaktadır.

Bunların akabinde teknik destek sağladığımızdan dolayı ise artık oluşabilecek sorunlarda sizin ilgilenmenize gerek kalmayacaktır. Garaj kapısı motoru ebatları istenilen ölçülerde yapılabilmektedir sadece yeri görüp gerekli ölçümleri yapmamız yeterli olacaktır. Verdiğimiz garanti süreleri de diğer firmalara nazaran daha fazla olduğundan dolayı evinizde ya da işyerinizde gönül rahatlığı ile uzun süre kullanım sağlayabilmektesiniz. En kaliteli malzemeleri yine cazip fiyatlarla bulduğunuzdan dolayı da maddi olarak sizi zorlamayacak şekilde ürününüzü kullanmaya başlayabilir ve bu sayede kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

 

Her bütçeye uygun garaj kapısı özellikleri değişmektedir

 

otomatik garaj kapısıKullanım amaçlarına göre otomatik garaj kapısı özellikleri değişmektedir çünkü gereksiz yere yüksek maliyetler çıkarmak bizim gibi işini profesyonelce yapan firmalar tarafından tercih edilmemektedir. Açılıp kapanmanın hızlı olması gerektiği yerlerde değişik şekilde kullanılan aksamlar sayesinde istenilen ebatlarda üretim yapmaktayız. Bunun yanı sıra dışarıdan gelecek etkenlere karşı da kullanılacak ana malzemelerin seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi dayanıklılıktır. Kolayca deforme olmayacak ya da kırılmayacak ürünlerin seçilmesi sayesinde uzun süreler boyunca sorunsuz şekilde çalışması sağlandığı gibi garaj kapısı özellikleri arttırılabilmektedir.

Ev kullanımı için yapılan türlerinde arabanın çarpması sonucu kolayca hasar almayacak ürün seçimi önemliyken, sadece soğuk hava ve toz gibi etkenlerden korunması için daha farklı yöntemler kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanımlarda garaj kapısı motoru özellikleri değişik güçlendirmeler kullanılarak değişmektedir çünkü zamanla oluşabilecek arızaların önceden tespit edilip önlenmesi gerekmektedir. Kazandığımız deneyimleri müşterilere aktardığımız için yaptığımız çalışmalar son teknoloji kullanılarak devam etmektedir ve ilerleyen zamanlarda sizin de tercih sebebiniz olmayı hedeflemekteyiz. Bir ürün alırken satıştan sonra verilecek desteğin çözüm odaklı olması sayesinde de yaptığınız seçimin Kale Doors olmasından son derece memnun kalacağınıza garanti veriyoruz.