Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Her işletmeye uygun kepenk tasarımları

Kepenk ilk bakışta akıllarda tek tasarım canlandırmaktadır lakin durum artık daha farklı bir hale geliyor. Her işletmenin kendi estetik çizgisi ile aynı paralellikte olan kepenk tasarımları ortaya çıkmaktadır. Korunaklı olması sayesinde pek çok işyeri için ideal çözümler arasında yer almaktadır. Hırsızlık gibi istenmeyen olguları uzaklaştırmada epey efektif olmasının yanı sıra hoş ve güzel renkleri ile göz kamaştırır. Bu olgunun etrafında değerli müşterilerini de sonuna kadar memnun edebilmek için bizlerde yoğun mesai harcamaktayız.

Farklı ebatlar ve malzeme çeşitliliği ile bir arada olan bu kapı sistemleri aynı zamanda otomatik ve motorlu olmaktadırlar. Bununla birlikte işler giderek daha karmaşık bir hale gelmesine rağmen bunun altından uzmanlık ile kalkabilmekteyiz. Yılların getiriş bilgi birikimi ile tecrübeyi harmanlayarak çelik ve alüminyum kepenk sistemleri ile sizleri buluşturuyoruz. Yıllar boyunca korunaklı işyerleri elde edeceğiniz sistemleri gönül rahatlığı ile neredeyse aynı efektif çizgisinde kullanabilirsiniz.

 

Malzeme yapısına göre kepenk çeşitlerini inceleyelim

 

Genel olarak iki tür malzeme çeşidi kullanılmaktadır ve bunlar çelik kepenk ve alüminyum kepenk olmaktadır. Her ikisi de son derece dayanıklı metaller olduğundan çetin hava koşullarına karşı epey dayanıklıdırlar. Çelik olan biraz daha mukavemeti yüksek malzeme olduğundan güvenlik açısından bir nebze iyi oluğu söylenebilir. Alüminyum ise paslanma gibi etkilere çok dayanıklı olması nedeniyle rutubetli olan bölgelerde dahi uzun yıllar sizlere hizmet edebilir. Farklı avantajları olan bu iki metal sizlerin ihtiyacınızı karşılama noktasında yeterlidir. Tasarımları her açıdan değerlendirmenin yanı sıra size uygun olanı belirleme işinde bizlerle ile birlikte çalışabilirsiniz.

 

Eklenebilecek ekstra özellikleri inceleyelim

 

İşletmelerin kimi durumlarda farklı beklentileri ve ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır çünkü çalışma ortamları değişkenlik gösterir. Bu bağlamda olması gereken standartların dışında imal edilmiş olan kepenk ile bunları karşılamaktır. Peki bunları yapabilmek için öncesinde kaliteli ve hedefe yönelik tespitlerin yapılması ve sonrasında uygun mühendislik aşamasının başlamışıdır. Kapsamlı yapılan etüt sonrasında servis kapısı gibi ekstra özellikler eklenebilmektedir. Dilerseniz bunların büyüklükleri de uygun tasarlanabileceğinden, otomatik kepenk beklentilerinizi tam olarak karşılamak mümkün olmaktadır. Standart rengin yanı sıra boyama sırasında çok daha farklı çizgilere sahip kepenk modelleri oluşturmak mümkündür. Farklı renklere sahip olan çizgiler ile dış mekan estetik olgusu desteklenebilirken, harika tasarımlara imza atabilirsiniz.

Kaliteli seksiyonel kapı adresi Kale Doors

Her işletme satın aldıkları ekipmanların kaliteli olmasını hedeflemektedir çünkü potansiyeli maksimum yaparsınız. Bunun için doğru iş ortakları ile çalışmak gerekir zira baş ağrısı olmaması için önemlidir. Bu bağlamda Kale Doors ailesi kaliteli otomatik seksiyonel kapı imalatlarına devam etmektedir. Sektörde sağlamış olduğu güven duygusu sayesinde sürekli olarak öncü firmalar arasında yer almaktadır. Geniş teknoloji havuzu içerisinden gelişmeleri de takip eden ekip sayesinde doğru tercihin adresi haline gelmiştir. Otomatik sistemler ile zenginleşen kullanım alanları ve efektif yapısı sayesinde seksiyonel kapı vazgeçilmezler arasına girmiştir. Kendi işlevsel yetenekleri doğrultusunda istenilen çalışma performansına ise rahatlıkla erişirler. Farklı ebatlarda üretilen bu otomatik kapılar sayesinde sizlerde her noktanın bu bariyerler ile kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Kale Doors her zaman müşteri memnuniyetini ana hedefi haline getirmiş olduğundan bu kapsamda çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı tasarımları uzman ekibi ile ortaya koyan kaledoors.com sitesi sayesinde sizlerde kaliteli seksiyonel kapı satın alabilirsiniz. Güvenilir alışveriş adreslerinden birisi olarak ger zaman sizlere olan desteklerimizi sınırsız olarak sunabiliriz. Doğru tercihleri yapmanız adına ihtiyaç duyulması halinde gerekli tespitleri de uzman mühendis kadromuz yapabilir.

 

Otomatik seksiyonel kapı alırken dikkat edilmesi gerekenler

 

İşinizin sorunsuz ilerlemesi sizlerin amacı olmaktadır ve bu bağlamda satın aldığınız otomatik seksiyonel kapı da buna ayak uydurmalıdır. Alışveriş öncesinde dikkat etmeniz gereken kimi hususlar bulunmaktadır ve bunları sizlere özetliyoruz.

  1. Her zaman alanında uzman ve güvenilir firmaları tercih edin ki sonrasında endüstriyel kapılar sizin baş ağrınız haline gelmesin.
  2. İhtiyaç ve gereksinimlerinizin neler olduklarını doğru tespit edin ve sonrasında seksiyonel kapı fiyatlarına bakın. Belirli hedefe doğru ilerleyen adımlar atmanız dahilinde paranız boşa gitmez ve işlevsel sistemlere ulaşmış olursunuz.
  3. Profesyonel destek alarak ürünü inceleyin yani alanında uzman firmaların sizler için vereceği tavsiyeler önemli olacaktır. Kaledoors.com gibi sektörün güvenilir firmalarının vereceği tavsiyeler nokta atışı yaparak ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacaktır.
  4. Aklınızda olan bütün soruları satın almadan önce yöneltin ki sonrasında istenmeyen olumsuzluklar ile karşılaşmayın.
  5. Satın alınan yerin teknik destek, onarım yada montaj işlerini uzmanlıkla hallettiğinden emin olun ki evdeki hesap çarşıya uysun.

Farklı sorularınız ve görüşleriniz var ise bilgi havuzunu genişletmek için bizleri Çorlu ofisimizde ziyaret edebilir yada telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

Motorlu panjur ile çalışma verimini arttırma

Motorlu panjur sayesinde işletmelerin çalışma ortamlarında kullanımı rahat kapı sistemlerine erişebilmektedirler. Motorun sahip olduğu güç sayesinde rahatlıkla hareket edebilen bu sistemlerin istenilen hız ile çalışması verimi arttırmaktadır. Boşa geçen sürenin ortadan kalkması, içerisi ile dışarısı arasında bariyer olur ki enerji tasarrufu sağlamaktadır. Motorlu panjur satın alma aşamalarında mutlaka kaliteli ürünleri tercih etmek gerekmektedir. Zira bu sürekli aksaklık yapan endüstriyel yapılarda istenmeyen olumsuz etkiler yaratabilir. Olumsuzlukları azaltmak ile birlikte çalışma verimi maksimum olur ki gereksiz iş yükü de azalır. Sadece işe odaklanma söz konusu olduğunda ise müşterilerine vaat ettiğiniz iş bitim süresinde işler bitebilir. Sonuç olarak, işi zamanında teslim etmek iş ortamında ve müşteri nazarında güveninizi arttıracaktır.

 

Motorlu panjur teknik özellikleri neler olmalıdır?

 

Çalışma ortamında gereksinimlere göre otomatik motorlu panjur teknik özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Daha büyük depo kapısı ihtiyacınız varsa doğal olarak ağırlık artacaktır ki kuvvetli sistemlere ihtiyaç artar. Doğru tespitler sayesinde iş verimini katlayabilir ve otomatik kapıların konforundan faydalanabilirsiniz. Her koşulda teknik özellikleri çalışma prensiplerine uygun olması da sizleri geride bırakmayacak ekipmana erişmeniz manasına gelmektedir. Zirveye giden yolda yan etkilere sahip olan ekipmanların teknik özelliklerinin de ihtiyaçları giderecek potansiyelde olmalıdır. Motorlu panjur, bu gibi teknik altyapıyı gerçekleştiremez ise sürekli işlerin yavaşlaması söz konusu olabilir. Bununla birlikte negatif bir iş yönetim sorunları çıkar çünkü bu hoş bir durum değildir.

 

Gereksiz maliyetleri en aza indirin

 

Kış aylarında dışarının soğuk olması bir anda soğuk havanın içeri girmesi ile içerdeki hava soğuyacaktır. Hızlı şekilde soğuyan bu etki ise sizlere gereksiz maliyetler çıkartacaktır ve bu istenmeyen bir olgudur. Verimli çalışan motorlu panjur hızının ayarlanması sayesinde fazladan içeriye soğuk havanın içeri girmesini engeller. Diğer taraftan ise kapıların açık unutulması da benzer hatta daha da olumsuz etkilere neden olmaktadır. Bu iki etkenin ortadan kaldırılması sizlerin elektrik gibi faturalarınızın düşmesine yardım edecektir. Ayrıca faturaların az olması ile birlikte ortaya işletmenin kazancı için başka fırsatlar çıkabilir. Kısaca her zaman sıcaklık bir işletmenin ana gider kalemlerinden biridir ve dikkat etmek önem arz eder.

Yaz aylarında da benzer etkiler olabilmektedir çünkü klima gibi elektrik tüketen cihazlar ile çalışma ortamı istenilen sıcaklıkta tutuluyor olabilir. Bundan sonra kapının yavaş çalışması yeniden gereksiz maliyetler haline gelmektedir ve faturalara yansır. Motorlu panjur sayesinde hız ayarlının optimum yapılması ile birlikte artık faturalar ve maliyetleri en aza inebilirsiniz. Doğru tercihler ve kaliteli malzemeler sayesinde otomatik kapılar alanında da işletmeniz ciddi kazanımlar elde edecektir. Buna ek olarak kazanımın her noktada olması ile bütünlük açısından çok daha büyük kazanım olabilir.

çelik kepenk

Müesseseleri koruyan kepenk modelleri

alüminyum kepenkGüvenlik önlemlerinin çok değerli olduğunu ve içerde yer alan ürünlerin korunması gerekliliği nedeniyle kepenk modelleri bu işin uzmanı olarak gösterilebilir. Bu bağlamda en azından olumsuzlukları önlemek ne denli huzurlu bir müessese yaratacağınızı anlamak mümkündür. Farklı renk ve tasarımlara sahip olmaları sayesinde her dış cephe ile rahatlıkla aynı çizgide olabilirler. Estetik algının doğrudan olumlu havasının giderek iyileşmesi sayesinde kepenk modelleri de dizayn farklılıklarını içermektedirler. Farklılıkların güzellik kazandırdığı hususların kavranabileceği türden otomatik kapılar ile karşılaşmanız mümkündür.

Doğru tercihlerin yapılabilmesi için güvenlik önlemleri ile bir arada olabilecek estetik algının da desteklenmesi gereklidir. Kale Doors ailesi olarak farklı kepenk modelleri ile müşteri memnuniyetini karşılamaktayız. Standart hizmet taleplerinin yanı sıra özel istenen e gereksinimleri sağlayabilecek olan bu yapılara kavuşmanız da ekonomik hale gelebilmektedir. Ucuza ama kaliteli otomatik kapı ve benzeri sistemler arayışınız var ise doğru adrese gelmiş olursunuz.

 

Geniş renk gamına sahip kepenk

 

Kepenk siyah, lacivert başta olmak üzere koyu renkler haricinde de beyaz, gri gibi seçenekleri barındırmaktadır. Yapısal anlamdan aynı paralellikte olmalarına rağmen renk gamı değişkenliği sayesinde şık bir dış cephe olmaktadır. Aynı zamanda motorlu olabileceklerin de etkisi sayesinde otomatik kepenklerde sizlere hizmet vermeye anında hazır edilebilirler. Farklı ana malzeme farklılıkları olabilmektedir ki bu durum koruma işleminde de kıymetli hale gelmektedir.

Çelik, alüminyum gibi metal alaşımların oluşturdukları kepenkler ile doğru tercih sizlerle. Diğer taraftan ise iki farklı unsurun bir araya gelmesinin faydalarını da hissedebilirsiniz. Montaj aşamalarında da çerçeve renginin ana ekipman ile aynı çizgiye sahip olmasından sonra son derece hoş bir tasarım ortaya çıkmaktadır. En doğru olanın sizlerin ihtiyaçlarınızın neler olduklarının tespit edilmesi gereksinimin değerli atlanmamalıdır. Bakım, onarım gibi sonrasında hizmet desteği alabileceğiniz firmaları tercih etmeniz, sizlere değer katar. Uzun ömürlü otomatik kepenk modelleri elde etmek için ise sertifikası olan iletmeleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Kaledoors.com sitesi aracılığıyla elde edeceğiniz çeşitli bilgilerde sizlere katkı sağlayacaktır. Her zaman Çorlu ilçesinde olan firmamızı ziyarete gelerek, bizlerle gerekli bilgilendirme için görüşebilirsiniz.

Özel tasarlanan garaj kapısı modelleri

İşletmelerin iş alanlarına göre farklı gereksinimleri içermektedirler ve bu nedenle de özel tasarlanmış garaj kapısı onların ihtiyaçlarını karşılayabilir. Araçların giriş çıkışlarında rahatlıkla açılıp kapanabilen sistemler olduklarından epey tercih edilmektedirler. Otomatik yapılar ve gelişen teknoloji sayesinde özel tasarım olan kapılar ile istenilen çalışma performansına erişmek mümkündür. Rahatlıkla farklı ebatlarda satın alabileceğiniz otomatik garaj kapısı modelleri ile verim artışı yakalayabilirsiniz. Verimin artması ve gereksiz enerji sarfiyatının giderilmesi ile asıl odaklanılması gereken hususa yönelebilirsiniz. İşletmenin iş yükünü düşürdüğünden, her işletme bu gibi ekipmanlar kullanmaktadır.

Farklı otomatik garaj kapısı modelleri bulunmaktadır ve bunlar arasında dikkat çeken farklılık ise servis kapılarıdır. Servis için ufak bir açıklık sağladığından giriş çıkışlarda ısı kaybını en aza indirmektedirler. Diğer taraftan ise bütün bir sistemi hareket ettirmenin yaratacağı enerji sarfiyatını da indirirler. Kolay şekilde manuel idare etmek mümkündür ki bir işçi rahatlıkla diğer tarafa geçer. Farklı ebatlarda olan bu servis aralığı sayesine işletmelere özel tasarımlar ortaya koymak mümkündür.

 

Şeffaf cam pençeler ile otomatik garaj kapısı güvenliğini arttırın

 

Diğer tarafta neler olduğunu görmek iş güvenliğini arttırmak mümkündür ve otomatik garaj kapısı modelleri de bunları barındırabilirler. Şeffaf cam sayesinde diğer tarafta işleyen işleri gözlemlemek olanaklı hale gelir ki bu güvenlik açısından önemlidir. Bu nedenle de doğrudan taşıma hareketlerini güvenli yapmak mümkün olur. Satın alacağınız farklı konsept ve tasarımlara uygun pencere dizaynları da mümkündür. İşçilerin bir taşıma esnasında diğer taraftan haberdar olmaları neticesinde de rahatlıkla hızlı hareket edebilirler. Otomatik garaj kapıları ile iletişime geçebilirler ve diğer tarafı da güvence altına alabilirler. Sistemi hareket ettirdikten sonra ise geriye kalan adımlar kendiliğinden oluşur ve kaza riski en aza iner.

Özellikle tır ve kamyon gibi büyük araçların giriş çıkışları sırasında emniyet önlemleri değerlidir. İşçileri güvenliği için önemli bu sistemleri sensörler de destekler ve rahatlıkla yönetimsel başarı ortaya çıkabilir. Şeffaf cama sahip olan otomatik garaj kapısı modelleri ile direk olarak aklınızda bulunan noktaya varabilirsiniz. Özellikle ellerin dolu olması ile taşıma yapan bir işçi için önünü görme güvenlik açısından önemlidir. Bütün bunları işletmenize özel tasarlayabilir ve yüksek performansa sahip sistemleri sizlerin kullanımına sunabiliriz. Bunun yanı sıra kaliteli malzemeleri çok daha uygun fiyatları ile buluşturmakta bizlerin işidir.

Endüstride sarmal sistemler nelerdir?

Sanayi alanında sarmal sistemler ciddi öneme sahip ekipmanlar arasında yer almaktadırlar. Bu bağlamda endüstride her zaman farklı kullanım alanlarında tek bir amaca hizmet etmektedirler. Görsel çeşitlilikleri ve estetik algıları destekleyen tasarımları ile güvenlik ile şık duruşu yansıtmaktadırlar. Otomatik kapı alanının çok geniş bir kapsamı içine alması nedeniyle bunlar hakkında işlevsel bilgilerin verilmesi faydalı olacaktır. Sarmal sistemler temel olarak kepenk, panjur gibi açılıp kapanan sistemlerdir.

Endüstri kullanım koşullarının ağar olması nedeniyle de malzeme kalitesi de epey önem arz etmektedir. Zorlu şartların altından kalkabilecek sarmal sistemler sayesinde aradığınız ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak otomatik kapı ekipmanlarına erişebilirsiniz. Üstte bahsettiğimiz en temel iki endüstriyel kapı yapılarını aşağıda biraz daha detaylı tanıyalım.

Endüstriyel sarmal sistemler içinde kepenk nedir?

Hemen herkesin yakından bildiği kepenk, bir işletmenin en güvenli endüstriyel çözümleri arasındadır. Farklı renk ve malzemelerden üretilebilen ve otomatik olarak açılıp kapanabileceği gibi yanı zamanda manuel olarak ta kontrol edilebilir. Renk çeşitliliği sayesinde rahatlıkla estetik algı ile paralel olur ve hoş bir çizgi ortaya çıkar. Malzeme yapısı olarak endüstriyel kepenk, alüminyum ve çelik olarak iki türlüdür ve son derece dayanıklıdır. Metal malzemenin verdiği dayanım sayesinde hırsızlık gibi istenmeyen dış etkilere karşı ekstra koruma sağlar. Motor gücünü sistemin ağırlığı belirler ve bu sayede rahatlıkla işlemlerini uzun yıllar sürdürülebilirler.

Panjur ile huzurlu işyerleri

Elektronik sistemlerin gelişmesi sayesinde endüstride de alanları artmıştır ve sarmal sistemlerde bundan faydalanmaktadır. Panjur gibi ekipmanlarda bu doğrultuda ilerleyerek motorlu versiyonları çıkmıştır ki işlevsel nitelikleri zenginleşmiştir. Motorlu panjur ısı yalıtımı için de çok kullanışlı olmaktadırlar ve çalışma hızları değişkendir zira bu ısının içeride kalmasını sağlar. Farklı renk gamına sahip olduğundan, en doğru seçenek içinde kolaylık sağlarlar. Her açıdan güvenlik artışına da katkı sağladığından, işletmeniz için doğru seçenekler arasındadır. Farklı ebat ve ölçülere sahip olduğundan, arzu ettiğiniz uzunluk ve yükseklikte satın alabilirsiniz. Estetik olguyu da desteklediğinden müşterilerinize daha ilk bakışta iyi bir intiba bırakabilirsiniz. Doğru firmalardan destek aldığınız takdirde uzun önmürlü ve kullanışlı sarmal sistemlere kavuşmuş olursunuz.

Seksiyonel kapılar ve faydaları nelerdir?

Günümüzde birçok işletmenin tercihi olan seksiyonel kapılar, iç içe geçmiş sandviç panellerden oluştadır ve faydaları sayesinde tercih sebebidir. Bu tür kapıların en belirgin özelliği ise poliüretan hammaddeden üretilmeleridir. Özellikle firmaların depo kapıları bu tür yapılardan oluşmaktadır çünkü yapısal olarak dayanaklıdırlar. Bu sayede depoda bulunan malzemeleri dış etkenlerden korur ve güvenliği sağlamış olur. Bu çeşit kapılar iç içe geçebilme özelliğine sahip oldukları için açılma ve kapanma hızları performanslıdır.

Yapısında kullanılan poliüretan malzeme sayesinde de hafif ama dayanaklıdırlar. Olası bir aracın çarpması sonucu kapıya gelebilecek hasar en aza inmektedir ve bu durum işletmelerin kazalardan doğacak masrafını azaltmaktadır. Seksiyonel kapı fiyatları ise istenilen özelliklere ve kullanım yerine göre değişmektedir. Bunun yanı sıra ek kapı açılması gibi ek maliyet oluşturacak opsiyonel özellikleri de bulunmaktadır. Kapının gövdesini oluşturan alüminyum çıtalar ve açılıp kapanmasını sağlayan elektrik motorlarının güçleri de maliyet hesabını değiştirecek unsurlardır.

Her işletmeye uygun seksiyonel kapı çözümleri

Bizler Kale Doors olarak her işletmeye uygun olacak kapı çözümleri sunmaktayız. Tabii ki bunu yaparken her zaman müşterinin isteği doğrultusunda sadece ek fikirlerimizi sunmaktayız. Bunun en önemli sebebi her üretimimiz bizim kalitemizi gösterir. Siz değerli müşterilerimizin işini kolaylaştıracak ve uzun süreler boyunca kullanabilmenizi sağlayacak seksiyonel kapı teslim etmeliyiz. Projelendirme faaliyetinden başlamak üzere her zaman çözüm odaklı hareket etmeyi kendimize ilke edindik. Bizimle çalışmanın farkını yaşamak için size bir telefon kadar yakınız.

Yazımızın başında da değindiğimiz gibi her işletmede bu kapı türleri kullanılabilmektedir. Özellikle üretim alanlarında, depo çıkışlarına uygundur fakat ihtiyaca göre bölümleri ayırma görevine de sahiptir. Bu sayede bölümler arasında koku, toz vb. unsurlar başka bir noktaya ulaşmazlar. Seksiyonel kapılar iş güvenliği için de son derece uygun olarak üretilmektedir. Elektrik motorları ile hareket etmesine rağmen olası elektrik kesintilerinde de kullanılabilmesi için manuel seçeneği de mevcuttur. Ayrıca kapı kapandığı esnada arasında herhangi bir araç ya da insan sıkışmaması için sensörler bulunmaktadır. Bu gözler sayesinde meydana gelebilecek iş kazaları önlenmiş olur. Seksiyonel kapılar hakkında daha ayrıntılı bilgi ve kafanıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoselli kapı ile tanışalım

Fotoselli kapı teknolojik ve epey iş kolaylaştıran otomatik sistemlerdir ki görevlerini kendi başlarına gerçekleştirirler. Sensörlerin ve elektronik devrenin gereksinim olduğu anda devreye girmesi ile açılıp kapanmaktadırlar. İş yerleri için sürekli giriş çıkışların olduğu yerlerde bu özellikleri sayesinde büyük kazanım sağlarlar. Enerjinin pahalı olması nedeniyle içerdeki ısının istenilen noktada kalmasını sağlarlar. Aynı zamanda hiçbir zaman açık unutma gibi bir fonksiyon olmadığından güvenlik artıları da sağlamaktadırlar. Fotoselli kapı fiyatları açısından da elverişli olan nitelikleri arasında bunları da göstermek mümkündür. İşletmelerin estetik görüntüsüne katkı sağlayarak onları çok daha alımlı göstermektedirler. İşverenlerin bu otomatik yapılar ile tanıştıklarından sonra giderek onları benimsemeleri de artmaktadır.

Fotoselli kapı avantajlarını sıralayalım

Fazlasıyla avantajları olan fotoselli kapı aynı zamanda farklı kullanım alanları da sahiptir. Cam ve metal hammaddelerden imal edilirler ve gereksinim olması nedeniyle de ekstra kapı açıklıkları yapılır. Böylelikle işlevselliğine daha fonksiyonel otomatik sistemler ortaya çıkar ve kullanım avantajlarını sergilerler.

  1. Güvenlik artıları: Gereksinimin olmayan anlarda kapanırlar ve bu durum ışığında unutkanlık nedeniyle işyerlerinin güvenliği zedelenmez.
  2. Isı ve ses yalıtımı: Isının içeriden dışarı veya soğuk havanın içerden içeri girmesini engeller ki enerji tasarrufu sağlar.
  3. Daha profesyonel çizgi: Sağladığı güncel görünüm ile birlikte işletmeleri ziyaret eden müşterilere daha profesyonel bir çizgi izlenimi yaratır.
  4. Ayarlanır hız: Sensör ve elektronik devrelerin bir arada ahenk içinde çalışması sayesinde çalışma hızı ayarlanır. Bu niteliği ile çalışma verimi artar ve optimum seviyede performans ortaya çıkar.

Bakım ve teknik destek Kale Doors farkıyla

Uzun yıllardır alanının öncü firmalarından biri olan Kale Doors, fotoselli kapı sektöründe de bu çizgisini devam ettirmektedir. Bakım ve teknik destek pek çok endüstriyel sistem için olmazsa olmazlar arasındadır ve bunların profesyonel ekipler tarafından idare edilmesi önem arz eder. Onarım işlemleri yanı sıra montaj ekibimiz ve teknik elemanlarımız da aynı kaliteli hizmeti sunmaktadırlar. Otomatik kapılar sahip oldukları gelişmiş sistemleri nedeniyle işinin ehli mühendisler tarafından imal edilmelidirler. Kale Doors mühendisleri de bu sahada uzmanlıklarını değerli müşterilerinden aldıkları referanslar ile sağlamlaştırmışlardır.

Her yönüyle koruyucu panjur

Birçok yönüyle koruyucu vazife gören panjur, hemen her alanda kullanılması ile tercih sebebi olmaktadır. Birbirinin içine geçen paneller sayesinde kolayca açılıp kapanma özelliğine sahip bu yapılar özellikle güneşi engeller. Güneş ışınlarının içeriye girmesini önlemek ile birlikte soğuk, yağmur, kar gibi doğa olaylarına karşı da kesin koruculuğu vardır. Birçok işyeri için vazgeçilmez olmak ile birlikte işinin ehli insanlar tarafından üretilip monte edilen ürünler uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanmanızı sağlayacaktır. Panjurların birçok çeşidi bulunması ile birlikte önemli olan kullanılacağı yerin iyi tespit edilerek ona göre üretimi yapılmasıdır.

Kale Doors olarak bizler yılların verdiği tecrübe ile sizler için her zaman en faydalı ürünleri sunuyoruz. Otomatik panjur sistemleri firmalar tarafından çokça tercih edilen ürünlerimiz arasında bulunmaktadır. Her zaman alacağınız hizmetin montajı ve satış sonrası hizmetini de göz ardı etmemelisiniz. Bunun en önemli sebebi ise karşılaşılabilecek olası bir aksaklıkta muhatabınız olmasıdır. Alüminyum ile güçlendirilmiş özel bileşikleri sayesinde her koşulda yıllarca sapasağlam durmakta olan bu yapıların her bütçeye uygun seçenekleri mevcuttur. Bizler sizlere bu taahhüdü işe başlarken daha vermekteyiz.

 

Güvenli işletme için panjur kullanımı

 

Yüzde yüz memnuniyet başarımızı da buna bağlamaktayız ve otomatik panjur gibi sistemleri üretiyoruz. Otomatik olarak açılıp kapanması ile işyerleri için kolaylıklar sunmakta olan panjurlar birimler arasında da bir ayraç olarak kendilerini gösterirler. Her bir üretim sahası arasında geçiş yeri olarak karşımıza çıkmakla birlikte soğuk, koku gibi etmenleri de karışmaktan kurtarmaktadır. İşyerlerinin dışına monte edilebilen bu yapıların en önemli özelliği ise hırsızlık gibi olaylara geçit vermemesidir. Güvenli işletme için farklı önlemler olabilir ama bunların başında endüstriyel kapı gibi sistemler gelmektedir. Bunun sağlanması için ise bizler en kaliteli ürünlerimiz ile değerli müşterilerimize desteklerimizi sunmaktayız.

İşyerinin güvenliği için son derece sağlam yapılar olmakla birlikte paneller arasında boşluk olmamasından dolayı su geçirmez özelliğe de sahiptirler. Renk seçeneği olarak genel anlamda beyaz kullanılmasına rağmen, isteğinize göre farklı renklerde panjur tasarımları da bulunmaktadır. Duvar içlerine de gömülebilen sistemler sayesinde daha şık ve dekoratif görünmeleri sağlanmaktadır. Her bütçeye de uygun olarak üretilebilen ürünlerimiz için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Konusunda uzman mühendislerimizin iş yeriniz için en uygun çözümü sunacaklarından asla şüphe duymayınız. Her zaman sizlerin uzun yıllar kullanabileceği ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yeni teknoloji otomatik seksiyonel kapı modelleri

seksiyonel kapıSeksiyonel kapı modelleri için teknolojik gelişmelerin en büyük avantajlarından birisi kullanım işlevselliği kazandırmasıdır. Farklı sistemlerin bir araya gelmesi ile herhangi bir iş gücüne gerek kalmadan kapanıp açılabilen yapılardır. Otomatik seksiyonel kapı yapıları sayesinde fazladan bir ısı ve ses yalıtımı ortaya çıkmaktadır. Bu kazanım ile işletmelerin gereksiz yere parasının boşa gitmez ve konfor alanı belirir. Toz ve kir gibi olumsuz etkenlerinde de dışarda kalmasının sağlanması ile işçi gücü ve enerjisi boşa gitmez. Sadece iş odaklı bir çalışma ortamı oluşmasına katkı sağlarlar.

Camlı ve ek servis kapılı modelleri bulunan seksiyonel kapılar sayesinde çok amaçlı ürünlere erişebilirsiniz. Cam açıklığı karşılıklı iki tarafın birbirini görmesini sağlarken, güvenlik artar ve bu sayede kazalar azalır. Forklift gibi araçların ağır yükler taşımalarından dolayı iş kazalarını en aza indirmek için bu gibi etkiler önemlidir. Yeni sistemlerin bir diğer getirisi de arkanızı döndüğünüz anda sistemin yapılması gereken işi bitirmiş olmasıdır. Özellikle eve gittiğinizde sistemin kendisini kapatması ve açık kalmaması, dalgınlık sonucunda yaşanan olumsuzluklara karşı önlemdir.

 

Tam otomatik seksiyonel kapı modelleri ile avantaj elde edin

 

Tam otomatik seksiyonel kapı işin kumanda yada benzeri araçlar ile bütün kapı işleminin yerine getirmektedir. Sensörler ile anında hareketlerin algılanması ve tam gereksinimi olan konuma gelmesi bu endüstriyel sistemlerin avantajları arasındadır. Elde edeceğiniz diğer avantaj ise tam otomatik kapı sisteminin nesne ile karşılaşması halinde devreye girmesidir.

Her türden bir dış etki ile rahatlıkla başa çıkan bu endüstriyel yapıların içerisinin soğumamasına da ciddi katkısı bulunmaktadır. Özellikle kış aylarında ısının dışardaki soğuk hava ile karşılaşmasından sonra kaçması istenmeyen bir durumdur. Hızı ayarlanabilen tam otomatik seksiyonel kapı modelleri sayesinde rahatlıkla gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Hız gibi çalışma hayatında çok büyük yeri olan faktörün ayarlanabiliyor oluşu size yönetimsel avantajlar sağlayacaktır.

Yüksek performans ile sürdürülebilir işler ortaya çıkarmak adına yan faktörlerin de optimum olması önemlidir. Dış ortam ile içerisi arasında ki bağlantıyı sağlayan tam otomatik kapılar çok kıymetli ekipmanlardır. Kaliteli ve sürekli aynı kalite çizgisinde sonuçlar almak için sistematiğin oturması gerekliliği bulunmaktadır. Ancak bu işlevsel performans sürekliliğinin oluşması için birbirini tamamlayabilecek otomatik ekipmanlar şart olmaya başlamıştır.