Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Kepenk Sistemleri Sayesinde Farkınızı Ortaya Koyun

otomatik kepenk sistemleriİç içe geçen dayanıklı PVC panellere sahip olan kepenk sistemleri hemen her dükkanın vazgeçilmez unsuru olmaya devam etmektedir. Tekirdağ Çorlu’da faaliyet gösteren firmamızda itina ile üretilen bu yapılar sayesinde siz de farkınızı ortaya koyun. İnsanlar toplum olarak yaşamaya başladıkları andan itibaren kendilerine ait olan eşyaları korumak istemişlerdir. Başlangıçta mağaraların girişlerini çalılarla kaparlarken ilerleyen zamanlarda farklı çözümler üreterek sahip olduklarını elde tutmaya çalışmışlardır. Günümüzde teknolojik gelişmelerin ışığında çok daha sağlam ürünler ortaya çıkmaktadır ancak korunan eşyaların aslında insanlar adına değerleri değişmemektedir. Şimdiki zamanda ister evlerde isterse dükkanlarda bir numaralı koruyucu olarak kepenkler kullanılmaya devam etmektedir.

 

Market İçin Kepenk Fiyatları ve Çeşitleri

 

Sizlerin de tahmin edebileceği gibi son günlerde üretim maliyetleri epey yükselmiştir ancak stoklu çalışan firmaların daha da kar ettiği gözlerden kaçmamaktadır.  Bizler Kale Doors olarak her zaman değerli müşterilerimizin ceplerine uygun ürünleri sunmaya devam etmekteyiz çünkü esnaflığın temelinde bu düşünce yatmaktadır. Eğer market için kepenk fiyatları ve çeşitleri konusunda bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak aydınlanacağınızdan şüphe duymayınız. Özellikle keşif çalışması yaptığımız esnada hangi dış etmenlere maruz kalabileceğini hesaplamaktayız. Bunun en büyük nedeni ise malzemenin seçimidir çünkü uzun süre yıpranmadan çalışacak ürünün tasarlanmasının önemini bilmekteyiz.

Sarmal sistemler olarak ilgi toplayan bu yapıların en önemli özellikleri hızlarıdır. Bu hızlarını yukarıda monte edilmiş olan güçlü elektrik motorlarından almaktadır. Bilindiği üzere her bir kapı vazifesi gören oluşumlarda içeriye giriş ve çıkışların çabuk yapılmasını sağlamaları onlara artı bir değer katmaktadır. Ayrıca dış etkilerden koruyucu olmaları da onların apayrı bir özelliği olmaktadır. Bunların en belirgin olanları da hırsızlık eylemlerine karşı dayanıklı olmalarından gelmektedir. Kepenklerin iç içe geçme özellikleri olduğundan doları dışarıdan gelecek herhangi bir fiziksel müdahaleyi engelleme özellikleri tercih sebebi haline gelmelerini sağlamıştır.

 

Büyük İşletmeler İçin Endüstriyel Sarmal Sistemler İşinizi Kolaylaştırsın

 

Özellikle fabrikaların satın alma uzmanları Endüstriyel Kepenk Türleri araştırmalarında sipariş geçecekleri firmanın ne denli güvenilir olduğuna bakarlar. Büyük işletmeler her koşulda işlerini kolaylaştıracak hatta ürünü zamanında teslim edecek kişileri tercih edeceklerdir. Bunun en önemli nedeni ise zamanında bitirilmeyen her işin maddi kayıp yanı sıra üretimdeki aksaklıkları beraberinde getirmesine sebebiyet vermesidir.

Bildiğiniz üzere Trakya Bölgesi kepenk üreticileri arasında açık ara farkını ortaya koyan firmamızda yıllarını bu sektöre adamış insanların çalışmaları sayesinde daha da ileri gitmektedir. Şimdiye kadar yapılan işlerin oluşturduğu harika referanslar ile içiniz ferah bir şekilde siparişinizi takip edebilirsiniz. Bizim bir diğer farkındalığımız ise siz değerli iş ortaklarımıza belirli süreler içerisinde ara rapor sunmamızdır. Bunu saparken amacımız sipariş ettiğiniz ürünün ne durumda olduğunu görerek, kalan süre zarfında yetişeceği bilgisini almanızı sağlamaktır. Unutmayın ki kendine güvenen bir firma olarak her zaman şeffaflık ilkesiyle yaptığımız işin arkasında olmaya devam ediyoruz.

Fotoselli kapı markasında öncü firma Kale Doors

Günlük hayatımızın hemen her alanında karşımıza çıkan birçok kapı sistemi bulunmaktadır ve Kale Doors fotoselli kapı markasında öncü firma olma özelliğini taşımaya devam etmektedir. Kapı deyip geçmemek gerekmektedir çünkü bir yapının en çok kullanılan bölümü oldukları için her kesime hitap etmesi çok önemlidir. Öncelikle son yıllarda yaşadığımız pandemi sürecinde elle dokunmadan açılan kapıların önemi daha da artmış bulunmaktadır. Teması ne kadar aza indirirsek o kadar bulaşıcılığı azalttığımız için kendiliğinden açılıp kapanan kapılar daha da önem kazanmıştır. Özellikle sağlık kuruluşlarında olmazsa olmazlar arasında oldukları için bizler de işimizin sorumluluğunu bilmekteyiz.

Kaliteli ve en hesaplı fotoselli kapı fiyatları

Ticaret yapanlar çok iyi bilirler ki ekonomi her zaman önemlidir ve bir işletmenin kalbi sayılmaktadır. Bir işe başlarken öncelikle maliyet hesabı yapılır fakat kaliteli ve en hesaplı fotoselli kapı fiyatları dediğinizde çok fazla aramanıza gerek yoktur. İddialı bir şekilde söylememizin sebebi her zaman müşteri odaklı çalışmamızdan gelmektedir ve Kale Doors markası olarak öncü kimliğimizden dolayı ürünlerin maliyetleri asgari düzeye düşürülmüştür. Sürümden kazanmak olarak da düşünebileceğiniz bu strateji sayesinde hem bizler hem de iş yaptığımız güzide firmalarımız memnun kalmaktadır. Bu tür otomatik kapıları tercih ederken sizlere tavsiyemiz şeffaf olmalarıdır çünkü genellikle kapılardan kaynaklı kazaların başında karşıdan gelen insanı görememek yatar. İşiniz ne olursa olsun yılların bize katmış olduğu deneyim ile sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Doğru ve güvenilir adres Kale Doors

Her zaman müşterilerinin yanında durmaya devam eden Kale Doors ailesi doğru ve güvenilir adresin adı haline gelmiştir. Gelişen teknoloji ve ilerleyen adımları yakından takip etmenin yanı sıra daima desteklerini sizlere sunmaya devam etmektedir. Kaliteli otomatik kapı ürünlerinin yanı sıra sürekli hizmetlerini de sizlere sunmaya devam etmektedir. Fotoselli kapı teknolojisinin en ileri adımlarını sizlere yansıtan ve bununla birlikte hat safhada standartları sağlıyoruz. Her açıdan sizlerinde işlerinizin verimli hale gelmesi için bütünüyle Kale Doors ailesi elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Doğru teknik analiz ve montaj aşamalarında sundukları sayesinde ilerleyen süreçte de sorunsuz bir iş hayatı için yanınızda durmaya devam ediyoruz.