Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Işığa duyarlı tepki verebilen fotoselli kapı, teknolojinin insan hayatına dahil olmasıyla giderek yaygınlaşmaktadırlar. Işık geçirgenliğini baz alarak kapanıp açılma tepkisini otomatik olarak verebilmektedirler. Otomatik kapı olarak ta adlandırılabilecek olan bu sistemleri, geniş kullanım alanları ve işlevsel oluşları nedeniyle neden yoğun talep gördüklerini anlamak zor olmamaktadır. Sistemin çalışmasını sağlayan ana parçalardan birisi ise yarı iletken bir parça olan direnç sayesinde gerçekleşmektedir. Genel olarak çift yönlü hareket eden kapılar veya tek yünlü hareket kabiliyeti bulunanlar olarak ikiye ayırmak mümkündür.

Müşterilerinizin içeri girmeden önce cam panel gibi duran ve sonrasında onlar yaklaşır yaklaşmaz otomatik olarak açılması ile daha ilk adımlarında onları karşılamaları iyi bir intiba bırakmak için önemli olmaktadır. Fotoselli kapılar bunu sağlayabilecek ve şirketinizin daha ilk bakışta havasına etkili durmasını sağlayacak yegâne parçalardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Showroom gibi alanlarda çok şık ve estetik bir görüntü ile girenlerin büyülenebilmesi için bu gibi ekipmanlar neredeyse günümüz modern dünyasında şart gibidir.

Radar sistemleri gibi özellikleri efektif çalışmasını sağlamaktadır ve hava koşullarına karşı dayanıklı olması da sıklıkla tamir gibi ihtiyaçların duyulmamasını sağlayacaktır. Acil çıkış gerektiren anlarda ise istendiği takdirde radar devre dışı bırakılabilir ve hızlı bir biçimde ortam tahliye edilebilir. Aynı zamanda elektrik kesintisi gibi durumlarda da manuel olarak ayarlanabilmeleri kullanım güvenliği ve ergonomisi açısından artıları arasında yer almaktadır.

Dilendiği durumlarda şifreli giriş çıkış ayarlamaları yapılabilecek olan fotoselli otomatik kapı sistemleri, güvenlik açısından da avantajlar sunmaktadır. Talep olması durumunda ekstra bu gibi özelliklerin dahil edilmesi estetik çizgi ile işlevselliğin birleştiği noktalar arasında yer almaktadır. Açılıp kapanma hızları da rahatlıkla ayarlanabildiklerinden işletmeler veya mağalar diledikleri şekilde kendilerine göre çalışma özelleştirmesi yapabilmektedirler.

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri

Dünyanın giderek daha fazla otomasyon sistemlerine geçiyor olması nedeniyle teknolojik sistemler hayatımızda çok daha fazla yer edinmeye başlamaktadırlar. Fotoselli otomatik kapı sistemleri ise mağaza, showroom ve hastane gibi işletmelere sunduğu farklı avantajları ile dikkat çekmektedirler. Aşağıda bunları maddeler haline okumanız mümkün olacaktır.

  1. Estetik, şık ve modern görünüşleri sayesinde otomatik kapılar ziyarete gelen müşterilere iyi bir intiba bırakmaktadırlar.
  2. Herhangi bir insan gücüne ihtiyaç duymadan çalışıyor oluşları son derece ergonomik bir çalışma sistemi ortaya çıkarmaktadır.
  3. Radar gibi son derece teknolojik alt yapılar kullandıklarından, özellikle kaliteli olanlarda tamir gibi ihtiyaçları bulunmamaktadır.
  4. Yanal hareket ettiklerinden üzerlerine fazla yük binmez ve bu sayede motor vasıtasıyla rahatlıkla işlevini sürdürebilirler.
  5. Şifre girerek açılma gibi kabiliyetleri olduklarından güvenlik açısından avantajlar sunmaktadırlar.
  6. İstenilen ebat ve ölçülerde imal edilebilirler ki bu sayede rahatlıkla çok daha ferah ve geniş bir alana sahip olabilirsiniz.
  7. Hava koşullarına karşı dayanıklı olduklarından, rahatlıkla dış cephe sistemleri olarak ta kullanılabilirler.

Kale Doors Fotoselli Kapı fiyatları

Yana kayar, dairesel hareket edebilen fotoselli kapı gibi türleri olmasına rağmen en şok tercih edilenleri yana kayar otomatik kapılardır. En uygun fotoselli kapı modellerini de bu ürün gamı oluşturmaktadır ve oldukça verimli çalıştıklarından müşteri hemen her işletme içerisinde kendisine yer bulabilirler. Talep edilen ve ihtiyaçları en doğru içimde karşılayabilecek olan otomatik kapı modeli belirlenmesinde pek tabi ki ebatlar devreye girmektedir. Ebatların artması ile fotoselli kapı fiyatı da bu oranda artış gösterebilir.

Farklı ek özelliklerin de dahil edilebildikleri fotoselli kapı dünyasında, özelleştirilmiş ve beklentileri karşılayabilecek niteliklere kavuşan sistemler imal etmek te mümkün olmaktadır. Her bir yeni özellik beraberinde çeşitli avantajlar getirmesinin yanı sıra fotoselli kapı fiyatları da biraz yukarı çekebilecektir. Kaliteden ödün vermeden en uygun ve hesaplı ürünleri üretmeye devam eden Kale Doors ailesi, bu alanda da farkını ortaya koyamaya devam etmektedir. Detayları konuşmak için bizimle telefon veya mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz yüz yüze görüşmek adına Tekirdağ / Çorlu ilçesinde ki ofisimizi istediğiniz an ziyaret edebilme şansınızda bulunabilmektedir.

Fotoselli Kapı Tamiri, Teknik Servisi, Bakım ve Onarımı

Trakya ve Marmara bölgesi ve İstanbul başta olmak üzere yıllardır satış sonrası teknik servis hizmetlerini de başarıyla yürütebilen Kale Doors ailesi, fotoselli kapı tamiri hususunda da uzmanlığını sizlerle buluşturmaktadır. Uzman mühendis ekibi ve teknik personeli sayesinde edinmiş olduğumuz tecrübemizi, sizlerin uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz otomatik kapı sistemleri ile buluşmanızda ustalıkla kullanmaktayız. Zarafetin teknoloji ile buluştuğu bu alanda, en yeni teknolojileri yakından takip ederek en modern sistemleri kurmaya devam ediyoruz.

Herhangi bir durumda satış sonrası verdiğimiz hizmet ile müşteri memnuniyetini de sonuna kadar onlardan aldığımız takdir ile buluşturmaktayız. Uzun ömürlü kaliteli malzemelerden imal edilmiş ürün gamımız sizleri yarı yolda bırakmadan sürekli olarak desteklemeye devam edecektir. Belirli süre ürünlerimize verdiğimiz garanti kapsamı sayesinde kalitemizin arkasında durmakta ve müşterilerimizi memnun edebilmekteyiz.