Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Panjur ile estetik ve güvenli dış cephe

Panjur her işletmenin sahip olması gerekebilecek dış cephe sistemleri arasındadır. Farklı estetik görünüş ve renkler ile modern bir çizgi ile birlikte güvenlik açısından da önemlidir. Diğer taraftan ise otomatik kapı gibi çalışabildiği için kullanım kolaylığı sağlamaktadır ve kullanıcı dostudur. Özellikle dış cephenin maruz kaldığı çetin şartlara karşı dayanımı da yüksek olduğundan içerde bulunan ürünler açısından da koruma sağlamaktadır. Manuel aç kapa için uygun olan panjur sistemleri ile elektrik kesintisi gibi anlarda da çalışmaya devam eder. Motorlu gibi aksamlar ile güçlü ve hırsızlık gibi etkenlere caydırıcı nitelikleri de bulunmaktadır. Estetik manada müşterilere iyi intiba vermek önem arz ettiğinden buna da adapte olabilir. Daha ilk girişte karşılama noktası olan otomatik kapılar artık her açıdan gösteriş sağlayarak etki ederler.

 

Motorlu panjur ile her zaman maksimum seviye efektifte

 

Verimli çalışma her işletme için değerlidir ve motorlu panjur bunun olmasını sağlayabilecek aparatlar arasındadır. Efektifte arttıkça sizlerde çok daha konforlu alanlar yakalayabilir ve bu sayede her zaman optimum performans sağlanabilir. Maksimum seviyede çalışmalar ile giderek büyüyen işletmelerin gereksinimleri de artmaktadır. Fakat bunun farklı açılardan avantajları da olmaktadır ve motorlu panjur gibi seçenekler önünüze gelebilir. Her zaman bütünüyle başarılı performans sergilemek ve bunu güven çerçevesinde yerine getirmek de kıymetlidir. Efektifte açısından yönetim kademesinin de otomasyonlar işlerini kolaylaştırmaktadır ve başarının anahtarı haline gelebilir. Farklı iş kollarını bir araya getirecek olan sistemler arasında otomatik kapı gibi tercihlerde kullanılabilir. Düzenli aynı performans ve çalışma koşullarını yakalama sayesinde sizlerde her daim tetikte ve çalışmaya hazır olabilirsiniz.

 

Fotoselli kapı gibi farklı alanlarda uyum içinde çalışma açısı

 

Farklı alanlarda dahi aynı hız ve güç ile işleri idare etmek zor olmaktadır ve fotoselli kapı bu hususta ciddi kazanım sağlar. Panjur modelleri de kendi yapılarına eklenecek olan eklentiler neticesinde sizlerde bütün noktaları aynı çalışma açısına çekebilirsiniz. Bütünüyle aynı hız ve hata payı az olan süreçlerin bir diğer getirisi ise aynı anda bitiş ve başlama ahengidir. Çok önemli olan sistematik prensipler sayesinde fotoselli kapı ve panjur modelleri sizlere yeni pencereler açabilir. Teslimat aşamasında bölümler arasında geçişlerde istikrar sağlanır ve zaman kaybı yaşanmadığından devamlılık ortaya çıkar. Bir kişinin kapının önünde beklememesi ve hemen istediği tarafa erişmesi gün boyu yada uzun süre dikkate alındında ciddi vakit kazanımı haline gelecektir. Aynı zamanda çok sayıda çalışanın bundan faydalanması sayesinde toplamda epey bir süre kar sağlanır ve işler genellikle aksamaz.

Bütün halinde hareket etmenin önemi ve ekip çalışması yönetimsel açıdan en önemli kriterler arasında yer almaktadır. Peki bunu başarmak için yapılması gereken nedir sorusu düşünülecek olunursa ortaya basamakların azaltılması gibi netice çıkabilir. Bölümler arasında geçişlerde fotoselli kapı yada otomatik panjur gibi seçenekler sizlere bunu sağlayabilir. Doğrudan taşıma işi esnasında yan etmenlerin de az olması ile dikkat dağılmayacaktır. Sadece işine odaklanmış bir kimsenin konsantrasyon yoğunluğundan dolayı kaza yapma riski de azdır. Hata payını da indiren bu sistemsel hareketin yaratacağı büyük avantaj ile uzun vadede kalite ortaya çıkacaktır. Tek tek ele almak yerine bütünlüğün ortaya çıkmasından sonra bütün ekip tek bir vücut gibi hareket eder ve haliyle başarının da kilidi çözülür. Bireysel artılar ile ekibinde bütün getirisi sayesinde sizlerde işletmenizin değerini katlayabilirsiniz. Farkında dahi olmadan zorlu görevlerin kolaylaşmasını sağlayacak otomatik panjur gibi seçenekler için Çorlu ofisimizde bizlerle görüşebilirsiniz.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.