Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Malzeme türüne göre kepenk çeşitleri nelerdir?

Farklı yapı malzemeleri bulunmaktadır ve bu durum kepenk için de geçerli olmaktadır. Temelde iki ana malzeme bulunur alüminyum ve çelik ki her ikisi dayanıklı ve güvenilir malzemelerdir. İstek yada gereksinimler doğrultusunda ihtiyaçları en iyi giderici olan tarz seçilmektedir. Dış cephe korunaklı alan oluşturması açısından her birisinin diğerine göre farklı avantajları bulunmaktadır. Bunun sağlanması adına ise sizler ile yapacağımız görüşme yol haritasının çizilmesinde etkili olacaktır. Başından sonuna kadar en doğru yol haritası ve adımlar ile ilerlemek sizlerin tesisiniz için en ideal kepenk modeli ile buluşmanızı sağlayacaktır. Farklı özelliklerini anlatan kısa açıklamalar neticesinde sizlerde işinize yarar bilgileri aşağıdan elde edebilirsiniz.

 

Çelik kepenk ile sağlam dayanıklı dış cepheler

 

Çok sağlam bir metal olması sayesinde çelik kepenk sizlere ciddi anlamda koruma sağlayacaktır. Hırsızlık gibi etkileri uzaklaştırmasının yanı sıra mallarınızı güvende tutarak içinizin rahat olmasını sağlar. Farklı ölçülerde olması sayesinde her işletme için ideal seçenekler arasındadır ve renk yelpazesi epey geniştir. Dış kaplaması sayesinde paslanmaya dayanıklı olması da sizlerin yıllarca bu üründen faydalanmanız anlamına gelecektir. Kaliteli malzemelerin başında gelen çelik kepenkler ile artık sizlerde her duruma karşı tedbirinizi almış olabilirsiniz. Olumsuzluklara karşı caydırıcı olması da musibetlerden uzak durma anlamına gelir ki dertler bu sayede sizin semtinize uğramayabilir. Diğer taraftan da otomatik ve kumandalı modelleri de vardır ki kullanım açısından sizlere farklı olanaklar tanıyabilir.

 

Alüminyum modelleri ile modern çizgi ve güvenlik

 

Çelik ile kıyaslandığında biraz daha hafif olan alüminyum kepenk, modern çizgisi ile epey estetik görünmektedir. Güvenliği epey sağlam ve dayanıklı olmasının yanı sıra paslanma ve korozyon gibi etkilere karşı güçlüdür. Dayanımı fazla olan bu ekipmanlarla otomatik kapı sektörü depo ve benzeri alanlarda epey talep görmektedir. Modern çizgiyi yakalama adına farklı tasarımlar da barındırmaktadır ki bu özelliği alüminyum kepenk için geniş çeşitlilik sunmaktadır. Yüksek standartlarda olduğu takdirde uzun seneler boyu sizlere ve tesisinize hizmet edecektir. Pencere yada dışarısı ile bağlantılı şeffaf noktalar talep ederseniz sizlere uygun bu eklemelere olanak vardır. Esnek süreç ile imalat ilerler ve aklınıza tam olarak yatan bir alüminyum kepenk modeli çıkar.

 

Güvenli sistemler güvenilir firmalardan çıkar

 

Rüştünü kanıtlamış olan firmalar kendi markalarına uygum imalatlar yaparlar kaliteli ürünler ortaya çıkar. Güvenli sistemlerini oluşturan temel kriterler arasındakiler sayesinde kepenk sektörü farklı işletmelere hizmet vermektedir. Sağlam ve güvenilir firmalardan alacağınız otomatik kapı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı yada kepenk fark etmeksiniz avantajları ile birlikte sizlerin hizmetinize girerler. Satın aldığınız ürünlerde sürekli aksaklık veyahut arıza sorunları ile karşılaşmamak için rüştünü ispat etmiş firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yıllarını müşteri memnuniyeti üzerine kurgulamış olan kaledoors.com sitesi gibi firmalar bu yeterliliği karşılamaktadırlar. Yetkin ve uzman kadrosu ile endüstriyel çözümler sunması sayesinde sizlerde bunlardan yararlanabilirsiniz. Buna ek olarak kalite ve fiyat performans açısından da fiyatları en makul düzeyde tutan firmalar arasındadır.

 

Uzun ömürlü kapılar sizleri bekliyor

 

Güvenli sistemleri tesisinize entegre etmenin bir diğer adımı ise uygun tespit ve analizlerin yapılmasıdır. Montaj öncesinde doğru ölçümlerin yapılması ve en optimum ürünün ne olduğunun anlaşılması önemlidir. Diğer taraftan başındaki doğru adımlar önemlidir çünkü sonraki problemleri azaltırsınız. Minimum düzeyde problem ile iş verimi artar ve aksiliklerin can sıkıcı etkileri ortadan kalkar. Durum mal ve dükkan güvenliği olduğundaysa kepenk sistemleri ciddi önemlidir ve bunlarda sıkıntılar can sıkar. Güvenlik tedbirleri en iyi düzeyde işyeri sahibi olmanız için etraflı çalışma ve araştırma hedefe yönebilirsiniz. Ayrıca uzun ömürlü kapılar sayesinde artık durum tam beklentiler ve istekler yönünde olacaktır.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.