Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Fotoselli kapı seçenekleri

Her işletmeye uygun fotoselli kapı seçenekleri neler keşfedin

Hiçbir insan müdahalesine gerek kalmadan açılıp kapanabilen geçitlere fotoselli kapı seçenekleri denmektedir ve günümüzde birçok sektörde kullanımı yaygınlaşmaktadır. Özellikle sağlık, perakende mağazacılık gibi alanlarda daha sık karşımıza çıkmaktadır ve insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde faydaları göz ardı edilmemelidir. Kış aylarında açık kalma kapıların açık kalması içerideki sıcak havanın kaybolmasına neden olmaktadır hatta içeriye yağmur suyu girmesi gibi istenmeyen durumlar oluşabilir.

Fotoselli kapı seçenekleri

Yaz aylarında ise tam tersi bir durum olarak serin hava dışarıya çıkabilir ve yine bu zamanların en büyük sorunlarından birisi olan toz girişi de oluşabilir. Bu olumsuz koşulları engellemek için otomatik olarak kapanan fotoselli kapılar her durumda işletmeler için fayda sağlamaktadır. Ayrıca özellikle günümüzde oluşan yüksek enerji maliyetlerini de bu sayede en aza indirmektedir ve ciddi tasarruf sağlayan bir yapıya sahiptir. Isınmak için kullanılacak olan doğalgaz ve elektrik faturalarında azalma sağlamak amacıyla bu ürünlerin kullanımını özellikle insan giriş çıkışının fazla olduğu firmalarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

İsteğe göre şeffaf olarak ya da farklı malzemeler ile ürettiğimiz fotoselli kapı sayesinde siz de rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Üzerine monte edilen elektrik motoruna bağlı ray sistemi sayesinde hızlıca hareket etmesi sağlanmaktadır hatta bu güçlü mekanizma sayesinde daha fazla enerji kaybı önlenebilmektedir. Bu sebepten ötürü yaptıracağınız ürünlerde çabuk tepki verme önceliğini ön planda tutarak zamandan ve paradan tasarrufunuzu sağlamayı amaçlıyoruz.

 

Fotoselli kapı seçenekleri arasında kaybolmayın, işi bilene danışın

 

Kale Doors olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler ürettiğimizden dolayı öncelikli olarak ürün tespitine önem vermeye devam etmekteyiz. Tahmin edebileceğiniz üzere işini bilen bir firma olarak öncelikli şekilde kullanım alanı fizibilitesi yaparak fotoselli kapı seçenekleri arasında kaybolmanızı önlüyoruz. Kullanım alanına göre geçiş güzergahında herhangi bir aksaklığa sebebiyet vermemek için can ya da kapalı plak kullanımını tayin etmek gerekmektedir. İnsanların aynı yerden giriş ve çıkış yaptığı alanlarda bu husus hayati önem taşımaktadır. Çünkü karşıdan gelenlerin görülmesi sayesinde olası çarpışmaların önüne rahatlıkla geçilmektedir.

Birbirini önceden gören kişiler buna göre geçecekleri alanı sağlıklı bir şekilde kullanacaklardır ve çarpışmalara karşı doğacak yaralanmalar engellenir. Eminiz ki siz de değerli müşterilerinize değer verdiğiniz için onların memnuniyeti en ön safta yer almaktadır. Anlattığımız konunun bir diğer kısmına gelirsek fotoselli kapı seçenekleri değerlendirilirken mutlaka üzerindeki alıcıların kalitesi düşünülmelidir. Algılaması kuvvetli olduğu zaman kişilerin geçişleri sırasında herhangi bir aksaklık yaşanmayacağı gibi cam olan kapılarda farkında olmadan çarpmalar da engellenmiş olur. Birçok videoda rastlanan temiz bir kapıya burunlarını çarparak yaralananlar olduğu gibi canım kırılması sonucu maddi hasar da meydana gelebilir. Bunların hepsinin bilincinde olarak sizler için hazırladığımız fotoselli kapı seçenekleri üretim tesisimizde yer alan kataloglarda mevcuttur. İşletmesine değer veren insanların buluşma noktası olan Kale Doors yıllardır çizgisini hiç bozmadan devam ettiği gibi sizlerin ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri cazip fiyatlarla sunmaya devam etmektedir.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.