Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

Otomatik garaj kapısı modelleri

Garaj kapısı sayesinde arabalar güvende

Otomatik garaj kapısı modelleriGaraj kapısı insanların değerli varlıkları arasında olan arabaları güvenli bir ortamda tutmaktadır. Korunaklı bir alana sahip olmak kişilerin evlerinde daha rahat uyumalarını sağlamaktadır. Kış yada kar yağışı gibi zorlu koşullarda bir anda istenmeyen etmenler arabaya zarar verebilir. Diğer taraftan ise sert rüzgarların taşıdığı nesnelerde boya çizilmesine yada cam kırılmasına neden olabilir. Maddi hasarın önüne geçmek için ise otomatik garaj kapısı sizler için en ideal seçenekler arasındadır. Para kazanmak zor bir iştir ve araba gibi nesneler ciddi pahalı olmaktadır ki güvende tutmak bu oranda önem arz eder. Sağlam malzeme ile üretimi sonuçlanmış olan araçlar ise sizlere korunaklı garaj alanları sağlamaktadır.

 

Taşıtların manevra kabiliyetini arttıran otomatik garaj kapısı

 

Giriş çıkış sırasında manevra kabiliyeti önemlidir ve otomatik garaj kapısı bunu çok rahat sağlar. Siz daha gelmeden sensörler sizleri algılar ve devreye girer ki aynı zamanda süre kazandırır. Farklı işleri aynı anda yapma zahmetinden sizleri kurtarması da kaza riskini azaltır. Arabalar ufak kapılardan geçerken sürtme ile burun buruna gelebilir. Ayrıca bir anda dikkat dağınıklığı da ortaya çıkabilir ve çizilme neticesine kadar gidebilir. Otomatik garaj kapıları sayesinde sizlerde güvenli alanları sağlarken manevra kabiliyeti de azalmaz. Hızınızı kesmeden kumanda gibi aparatlar ile direk bina içine giriş sağlanabilir. Kesintisiz bir süreç sayesinde sizlerde korunaklı alanın keyfini sürersiniz. Konforlu olan bu alanların sizlerde yarattığı kafa rahatlığı da uykunuzun kaçmasına engel olacaktır.

 

Kumandalı modern garaj kapıları ile yaklaşırken açın

 

Modern garaj kapılarıAraç geliş sırasında belli sürat düşürmektedir ama kumandalı modern garaj kapıları ise bunu kısmi olarak azaltır. Sizlerin dilediğiniz an sistemin çalışmaya başlaması ile kontrol tamamıyla sizde olmaktadır. Kontrolü sağlamak pek tabiki zorlukların önüne geçmek olmaktadır ayrıca farklı fonksiyonların da devreye girmesidir. Buna ek olarak kumandalı garaj kapıları fiyatları da değişkenlik gösterir çünkü farklı fonksiyonlar vardır. Arzu ettiğiniz ek özellikler nedeniyle fiyatı değişebilir fakat bu sizlere konfor ve güvenlik olarak geri döner. Kapanma işlemini unutmuş olsanız dahi bir süre sonra otomatik sistemler devreye girer. Açık kalmayan garaj kapısı ise sizlere hırsızlıklara karşı ekstra güvenlik sağlar. Özenerek satın aldığınız araçların ve vasıtaların sürekli korunaklı alanda kalması paha biçilmez bir ferahlık sağlar.

 

Otomatik sistemler daha güvenli olanlar mıdır?

 

Manuel olarak çalışan yapılar insan hatalarına bağlı çalışmaktadırlar ve otomatik kapı sistemleri bunun önüne geçerler. Dalgınlık ile ortaya çıkan problemlerin en aza inmesini sağlarlar ve bununla birlikte arabaların zarar görmesinin önüne geçersiniz. Buna ek olarak hırsızlık gibi istenmeyen art niyetli kişileri de otomatik garaj kapısı ile dışarda tutarsınız. Sizlerin sürekli aklınızda tutmak zorunda olduğu kimi işlemler doğrudan sizin yerinize devreye girer. Fazlasıyla güvenlik önlemlerinin artmaya başladığı ve iş yoğunluğunun kişileri yorduğu bu günlerde otomatik garaj kapıları da değerli hale gelmektedir. Aynı zamanda sahip olduğu özel kilit mekanizmalarının da açılması zor olmaktadır. Kolay açılmayan ve istemediğiniz zaman size tedbir sağlayan bu cihazlar kıymetlidirler.

Farklı ekleme yapabilme şansınız da vardır ve bunları dilerseniz sizlere özel olarak üretebiliriz. Kale Doors ailesi değerli müşterilerine özel çalışmalar da ortaya koymaktadırlar. Farklı kombinler ve tasarımlara ek olarak çalışma prensipleri açısından da özenli ve yeni ürünler sizlere teslim edilir. Her alanda güvenli firmaları tercih etmenizi tavsiye ederiz ve bunun altını dolduran şirketler satış sonrası da desteklerini kesmezler. Başından sonuna her daim sizlere en kalite hizmeti vermenin ayrıcalığı sizleri ayrıcalıklı hale bizleri ise marka güvenliği hususunda önemli noktaya taşır.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.