Kale Doors bir Kale Rampa iştirakidir.

0282 673 36 66 :

Zafer Mh. Bakım Onarım 7. Sokak No:55 Çorlu/Tekirdağ, Turkey

elektrikli panjur fiyatları

Elektrikli panjur fiyatları incelemesi

elektrikli panjur fiyatlarıTeknolojinin en büyük nimetleri arasında olan gelişmeler ile birlikte elektrikli panjur fiyatları da değişmektedir. Farklı kombinasyonların bir araya gelmesinin en büyük getirisi ile çok fonksiyonlu ürünlerin ortaya çıkmasıdır. Sistemli ve ihtiyaçların her bakımdan idaresi kapsamında incelemesi yapılacak bir araç haline gelmişlerdir. Çalışma prensipleri benzer olmasına karşın her açıdan sizlerin de büyük işler ortaya koymanıza yardım etmektedirler. Bütün dataları bir araya getiren ekibimiz sayesinde sizlerde ekonomik elektrikli panjur fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Otomatik kapılar olarak karşımıza çıkan bu sistemlerin hemen hemen bütün işletmelere özel imalatları da mümkündür. Motorlu çalışma prensibine dayanan ve yüksek performans sunan ürünler arasındadırlar.

 

Motorlu panjurlar gerçek anlamda beklentileri karşılıyor mu?

 

İsminde de belli olduğu üzerine otomatik kumandalı çalışan motorlu panjurlar beklentileri karşılayabilir. Eğer güvenilir firmalardan satın alma işlemi yaparsanız, kağıt üzerinde yazan teknik özellikler uygulamada da size aynı çizgiyi sağlarlar. Aynı zamanda elektrik kesintisi gibi durumlarda da çalışmaya devam etmesi için manuel kullanıma olanak tanırlar. Paranızın değerini biliyor ve boşa harcama yapmak istemiyorsanız sizlerde motorlu panjur için kaledoors.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz. Gerçek anlamda kafanızda tasarladığınız çalışma verimini bu şekilde elde edebilirsiniz. Ek olarak efektif süreçlerin altının dolması için ise sizlerde sadece beklediğiniz özellikleri bildirmeniz yeterli olacaktır.

 

Etki eden faktörler ile elektrikli panjur fiyatları

 

Farklı etmenler elektrikli panjur fiyatları değişkenliğini belirlemektedir. Etki ettikleri ürün standartları ile sizlere en ideal hedefe ulaşmanız mümkün olmaktadır. Aşağıda maddeler halinde sizlerin genel bilgi almanız için içeriklere göz atabilirsiniz.

 1. Dayanıklı ve standardı yüksek malzeme seçimi
 2. Korozyon ve paslanmaya dayanıklı motorlu panjurlar
 3. Çalışma hızı ayarlı motor seçenekleri
 4. Estetik açıdan görünüşü hoş olan sistemler
 5. Özel renk ve kaplama tercihleri ile dış cephe bütünlüğün sağlanması
 6. Dışarının rahatlıkla görünmesini sağlayan özel alanlar
 7. Güvenlik tedbirlerini en üst seviyeye çıkaran kilit mekanizmaları
 8. Satış sonrası kalite güvence sağlanması ile ücretsiz değişim hakkı
 9. Onarım yada yedek parça desteğinin yıllarca sağlanması
 10. Montaj için yerinde inceleme ve parasız montaj hizmetinin verilmesi
 11. Ebatların değişkenlik göstermesi ile üretimde olan malzeme miktarının değişmesi

Ayrıca bunların hakkında soru ve daha fazla detay almak için bizler bir telefon kadar yakınız. Bütünüyle müşterilerimize her açıdan bilgi sunmak bizleri memnun etmektedir.

Leave a Comment

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.